Trzaskowski wyjął z szafy nietypowe nakrycie głowy. Kamińska-Radomska też zaskoczyła

20 kwietnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec nastąpiło otwarcie sezonu wyścigowego. Oczywiście gwiazdy dopisały i pojawiły się na polskim Ascot. Tylko spójrzcie na te stylizacje!

20 kwietnia ruszył sezon wyścigów konnych na warszawskim Torze Służewiec. To oznacza tylko jedno -wszyscy miłośnicy wyścigów konnych ponownie będą mogli podziwiać rywalizację na zielonej bieżni. Wśród nich jest wielu polityków i gwiazd. Ci, jak co roku, dopisali i ochoczo pozowali fotoreporterom do zdjęć na otwarciu sezonu. A ponieważ wyścigi konne zawsze gromadzą towarzyską śmietankę, także i tym razem nie zabrakło przedstawicieli elit towarzyskich. Tylko spójrzcie na te stylizacje! Royal Ascot w polskim wydaniu!

Zobacz wideo Trzaskowski wypalił po ogłoszeniu wyników. "Będę mógł wrócić na należne mi miejsce"

Ruszył sezon wyścigów konnych na Torze Służewiec. Nie zabrakło prezydenta Warszawy

Rafał Trzaskowski jako prezydent ogromnego miasta (a na pewno jednego z największych w Polsce) ma mnóstwo obowiązków. Znalazł jednak czas, by wyrwać się na moment zza biurka i pojawił się na Służewcu, by otworzyć wydarzenie. Ubrany był w niebieską koszulę w kratę, na którą założył czerwony sweter w stylu oksfordzkim. Do tego dobrał puchową kamizelkę i pikowaną kurtkę w militarnych odcieniach, a także beżowe spodnie i kaszkiet. Fotoreporterom wysyłał uśmiechy. 

Gwiazdy rozpoczęły sezon wyścigowy. Uśmiechnięty Trzaskowski, Lanckoroński z rodziną, a nawet Irena Kamińska-RadomskaGwiazdy rozpoczęły sezon wyścigowy. Uśmiechnięty Trzaskowski, Lanckoroński z rodziną, a nawet Irena Kamińska-Radomska Gwiazdy na Służewcu fot. AKPA

Nie zabrakło specjalistki od etykiety. Tak wyglądała Irena Kamińska-Radomska

Oczywiście na tego typu wydarzeniu, dla osób "z wyższych sfer" nie mogło zabraknąć specjalistki od etykiety. A jest nią nie kto inny, a znana z "Projektu Lady" Irena Kamińska-Radomska, która pokazała wszystkim, jak należy się na takie wydarzenie wyszykować. Mimo że pogoda nie dopisywała, ekspertka postawiła na jasne kolory. Do białej sukienki założyła wysokie, brązowe buty w stylu jeździeckim, beżowe futro z brązowym kołnierzem i rzecz jasna kapelusz. Trzeba przyznać, że słomkowe nakrycie głowy zdecydowanie przełamywało oficjalny outfit gwiazdy TVN-u. 

Gwiazdy rozpoczęły sezon wyścigowy. Uśmiechnięty Trzaskowski, Lanckoroński z rodziną, a nawet Irena Kamińska-RadomskaGwiazdy rozpoczęły sezon wyścigowy. Uśmiechnięty Trzaskowski, Lanckoroński z rodziną, a nawet Irena Kamińska-Radomska Gwiazdy na Służewcu fot. AKPA

Nie zabrakło polskich royalsów. W końcu to polskie Royal Ascot...

W Ascot, brytyjskiej wsi, odbywają się Royal Ascot Racecourse. Są to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych wyścigów na świecie. Ich historia sięga 1711 roku, a w gronie obserwatorów zasiada brytyjska rodzina królewska. To właśnie w ich stajniach znajdują się jedne z najszybszych i najpiękniejszych angielskich koni. W końcu nie od dziś wiadomo, że nawet królowa Elżbieta II jeździła konno do późnej starości. No więc na polskim Royal Ascot nie mogło zabraknąć polskich royalsów, czyli księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego i jego ukochanej żony, hrabiny Heleny. Oboje postawili z tej okazji na elegancki granat. Książę w garniturze w kratę i czerwonych dodatkach w postaci krawatu i poszetki cieszył się obecnością swojej żony. Ta z kolei w niebieskiej sukience do kolan i białym sweterku wyglądała na szczęśliwą. Prawda, że pasowali tam jak ulał?

Royal Ascot Racecourse. Są to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych wyścigów na świecie. Ich historia sięga roku 1711, a w gronie obserwatorów zasiada brytyjska rodzina królewska, w której stajniach znajdują się jedne z najszybszych i najpiękniejszych angielskich koni.Royal Ascot Racecourse. Są to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych wyścigów na świecie. Ich historia sięga roku 1711, a w gronie obserwatorów zasiada brytyjska rodzina królewska, w której stajniach znajdują się jedne z najszybszych i najpiękniejszych angielskich koni. Gwiazdy na Służewcu fot. AKPA

Jak wyglądali polscy royalsi na polskim Ascot?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.