Rudi Schuberth jest z nią od ponad 50 lat. "Dajemy sobie radość". Tak wygląda jego żona

Rudi Schuberth przez pięć dekad związany jest z ukochaną Małgorzatą. Mimo upływu czasu małżonkowie nie mają siebie dosyć. Wręcz przeciwnie, dalej świetnie się ze sobą dogadują i tworzą zgrany duet.

Rudi Schuberth jeszcze kilka lat temu pojawiał się w licznych programach i serialach telewizyjnych. Dziś woli jednak spokojne życie na Kaszubach z dala od blasku fleszy i reflektorów. Satyryk i piosenkarz na stałe porzucił życie w show-biznesie. Zajął się rodziną, a także rozwojem własnej agroturystyki. Mężczyznę niezmiennie od lat wspiera ukochana żona Małgorzata.

Zobacz wideo Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Rudi Schuberth zdradza, jak często kłóci się z żoną. Tak wygląda Małgorzata 

W rozmowie z magazynem "Gala" Rudi Schuberth zdradził, że choć z żoną jest już blisko 50 lat i wciąż świetnie się z nią dogaduje, to od czasu do czasu pojawiają się między nimi pewnego rodzaju starcia, czy napięcia. - Małgosia jest spod znaku Ryb, a ja Panny. Ona bywa diabolicznie rozrzutna, a ja upierdliwie poukładany, więc sam pan rozumie. Te różnice dodają pieprzu naszemu życiu i patrzymy na nie z przymrużeniem oka. Jakby było za słodko, to chyba byśmy zdechli. Potrafimy w kwestiach życia iść na kompromis, odpuszczać. Myślimy pozytywnie i dajemy sobie radość. Życzymy wszystkim jak najlepiej, cieszymy się radością innych. To taka nasza mała filozofia życia - wyjawił. A jak wygląda ukochana Rudiego Schubertha? Para rzadko pojawia się razem publicznie. Jakiś czas temu została jednak przyłapana podczas spaceru. Małgorzata może pochwalić się bujnymi i kręconymi czarnymi włosami. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

Rudi Schuberth jest żonaty od 40 lat. Poznał żonę jako nastolatek 

Gdy Małgorzata poznała Rudiego Schubertha miała jedynie 17 lat, on był o cztery lata starszy. Szybko jednak stało się jasne, że między tą dwójką pojawiło się wielkie uczucie. Wyznawali te same wartości i rozumieli się nawet bez słów. Na ślubnym kobiercu stanęli dopiero po dziesięciu latach znajomości. Rok później na świecie pojawiła się ich córka Karolina. Rudi Schuberth przez wiele lat dzielił życie rodzinne i pracę zawodową. Małgorzata to rozumiała, sama również ciężko pracowała. Była prawniczką, lecz po czasie przebranżowiła się i została dietetyczką. Małżeństwo przez wiele lat żyło w mieście. Gdy przeszło na emeryturę zorientowali się jednak, że wolą żyć na wsi wśród pięknych okoliczności przyrody. Dlatego więc zdecydowali się na założenie agroturystki. ZOBACZ TEŻ: Rudi Schuberth narzeka na emeryturę. Zdradził konkretną kwotę. "To jest po prostu żenada".

Rudi Schuberth z żonąRudi Schuberth z żoną fot. EAST NEWS

Która piosenka Rudiego Schubertha podoba Ci się najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.