Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Często pojawia się na dużym ekranie w popularnych komediach romantycznych, ale również w serialu "M jak miłość". W życiu prywatnym spełnia się jako dumny ojciec 13-letniego Antoniego, który jest owocem miłości Roznerskiego z aktorką Martą Juras. Jakiś czas temu aktor podzielił się spostrzeżeniami na temat ojcostwa.
Roznerski w rozmowie z "Na żywo" przyznał, że chciałby, aby jego syn wyrósł na zaradnego mężczyznę. - Jestem przekonany, że wyrośnie na faceta, dla którego tzw. męskie sprawy nie będą tajemnicą. Na razie trzyma w ręku łopatę i wspólnie kopiemy ogród - zdradził artysta w rozmowie z tygodnikiem. 40-letni aktor nie chciałby powtórzyć błędów swoich rodziców. Kiedy miał 11 lat, jego matka wyprowadziła się do innej miejscowości, a on został z ojcem, który był całkowicie pochłonięty pracą. - Tata był rolnikiem. Wstawał do pracy wraz ze wschodem słońca, a kończył, gdy słońce zachodziło. Żył wyłącznie pracą - wyjawił aktor dziennikarzom "Party". - Ja i moje rodzeństwo jesteśmy wychowani w podobnym duchu. Nasze dzieciństwo nie było beztroskie - dodał.
Mikołaj Roznerski w przeszłości mówił także, że ma do siebie żal o rozbicie rodziny. Przypominamy, że aktor rozstał się z matką swojego dziecka Martą Jurys w 2013 roku i związał się z Olgą Bołądź. - Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł. Nie jestem ojcem weekendowym - ujawnił na łamach "Twojego stylu". Rodzice Antoniego postanowili utrzymywać przyjacielską relację. Opiekę nad synem dzielą między sobą i starają się być dobrymi rodzicami. Marta Juras ułożyła sobie życie u boku Jana Cybisa, operatora filmowego, z którym ma dwoje dzieci. Roznerski z kolei przez kilka lat związany był z Adrianą Kalską i nawet byli zaręczeni. Ten związek niestety tez nie przetrwał próby czasu.
Rozenek tak odstawiła się na Galę Mistrzów Sportu. Modowy ekspert nie ma wątpliwości
Zillmann i Lesar na Gali Mistrzów Sportu. Nie szczędziły sobie czułości
Beata Kozidrak myliła tekst swojego hitu na Gali Mistrzów Sportu. Fani nie zawiedli
Nie wszyscy byli zachwyceni przemową Lewandowskiej. "O co jej chodzi?"
Anita Sokołowska w garniturze na Paszportach Polityki. Ekspertka zwróciła uwagę na jeden szczegół
Agnieszka z "Rolnika" nie do poznania na nowych zdjęciach. Co za metamorfoza
Złote Globy 2026: Czerwik i Sierpiński zachwyceni Emily Blunt. Zawiodła ich Julia Roberts
Poruszający wpis Anity ze "Ślubu". Poprosiła swoich fanów o jedno
Nowe nazwiska w "Tańcu z gwiazdami" ujawnione. Co za zaskoczenie