Mikołaj Roznerski o prawdziwych relacjach z 13-letnim synem. "Mam do siebie ogromny żal"

Mikołaj Roznerski ma 13-letniego syna, którego wychowuje z byłą partnerką. Aktor jakiś czas temu opowiedział w mediach o swoich obawach związanych z ojcostwem.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Często pojawia się na dużym ekranie w popularnych komediach romantycznych, ale również w serialu "M jak miłość". W życiu prywatnym spełnia się jako dumny ojciec 13-letniego Antoniego, który jest owocem miłości Roznerskiego z aktorką Martą Juras. Jakiś czas temu aktor podzielił się spostrzeżeniami na temat ojcostwa.

Zobacz wideo Kto jest najgorszym polskim aktorem lub najgorszą polską aktorką? Polacy typują

Mikołaj Roznerski otworzył się w sprawie syna. Mówi o "męskich sprawach"

Roznerski w rozmowie z "Na żywo" przyznał, że chciałby, aby jego syn wyrósł na zaradnego mężczyznę. - Jestem przekonany, że wyrośnie na faceta, dla którego tzw. męskie sprawy nie będą tajemnicą. Na razie trzyma w ręku łopatę i wspólnie kopiemy ogród - zdradził artysta w rozmowie z tygodnikiem. 40-letni aktor nie chciałby powtórzyć błędów swoich rodziców. Kiedy miał 11 lat, jego matka wyprowadziła się do innej miejscowości, a on został z ojcem, który był całkowicie pochłonięty pracą. - Tata był rolnikiem. Wstawał do pracy wraz ze wschodem słońca, a kończył, gdy słońce zachodziło. Żył wyłącznie pracą - wyjawił aktor dziennikarzom "Party". - Ja i moje rodzeństwo jesteśmy wychowani w podobnym duchu. Nasze dzieciństwo nie było beztroskie - dodał.

Mikołaj Roznerski ma do siebie ogromny żal, że nie utrzymał rodziny

Mikołaj Roznerski w przeszłości mówił także, że ma do siebie żal o rozbicie rodziny. Przypominamy, że aktor rozstał się z matką swojego dziecka Martą Jurys w 2013 roku i związał się z Olgą Bołądź. - Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł. Nie jestem ojcem weekendowym - ujawnił na łamach "Twojego stylu". Rodzice Antoniego postanowili utrzymywać przyjacielską relację. Opiekę nad synem dzielą między sobą i starają się być dobrymi rodzicami. Marta Juras ułożyła sobie życie u boku Jana Cybisa, operatora filmowego, z którym ma dwoje dzieci. Roznerski z kolei przez kilka lat związany był z Adrianą Kalską i nawet byli zaręczeni. Ten związek niestety tez nie przetrwał próby czasu. 

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski KAPiF

Lubicie filmy z udziałem Mikołaja Roznerskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.