Liber jak Shakira? Co za słowa o byłej w nowej piosence. "Już nikt nie będzie mówił mi..."

Liber wydał nowy utwór "Wilk". Już po kilku pierwszych sekundach słyszymy, jak wspomina czasy z eks partnerką. Miał na myśli Sylwię Grzeszczak?

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się po prawie dziesięciu latach małżeństwa. "Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najważniejszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie" - tak o zakończeniu relacji pisali znani muzycy na Instagramie. Wokalista wydał właśnie nową piosenkę, w której wspomina o dawnej partnerce. Pewne wersy mogą niektórych zaskoczyć.

Zobacz wideo Grzeszczak i jej forma. Prawdziwa motywacja

Liber śpiewa o Grzeszczak? Fani mówią wprost: Diss na eks

"Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuję już, że się włączył samotny wilk (....). Już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, żyję jak wilk (...). Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam uciekać' w DNA kod" - słyszymy w najnowszym utworze Libera. Co więcej on przekazuje? ""Wilk" to manifest wolności i niezależności. Bywa że lubi być z watahą, ale czasem zapuszcza się w samotną wędrówkę w nieznane. Podobnie jest z człowiekiem, nasza natura może mieć bardzo różne oblicza" - tak brzmi oficjalny opis nowego utworu wokalisty. Jakie są reakcje obserwatorów Libera na jego piosenkę? "Wymiata", "Petarda jak zawsze! Typowy wilk", "Świetna robota". Nie zabrakło również reakcji, w których fani nawiązali do dawnej partnerki wokalisty. "To takie nie w stylu Libera i trochę jakby diss na eks?" - czytamy pod najnowszym klipem. Co sądzicie na ten temat?

 

Liber i Grzeszczak rozstali się. Wokalistka również nawiązała do dawnej relacji w jednym z utworów

Fani dawnej pary nie mogli przejść obojętnie przy piosence "Motyle", w której Grzeszczak wspomniała o dawnym związku. "Czy to stracony czas? Tego nie powiem o Tobie nigdy. Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym" - śpiewa artystka. Po trzech miesiącach od premiery teledysk do tego utworu zdobył aż 12 mln odsłon w serwisie YouTube. "Piękne pożegnanie z byłym mężem z wielką klasą i wzajemnym szacunkiem. Pocałunek miłości, brawo" - tak o utworze napisał jeden z fanów dawnego duetu. Po zdjęcia zapraszamy do galerii na górze strony.

Sylwia Grzeszczak, LiberSylwia Grzeszczak, Liber KAPiF.pl

Jaki jest twój ulubiony utwór Sylwii Grzeszczak?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.