Roksana Węgiel wystąpiła w "TzG". Pavlović nie mogła powstrzymać się od szpilki

Ruszyła 14. edycja "Tańca z gwiazdami". Jedną z uczestniczek jest Roksana Węgiel, której występ wywołał prawdziwe poruszenie. Niestety, nie obyło się bez krytyki ze strony Iwony Pavlović.

W niedzielę 3 marca ruszyła 14. edycja znanego na całym świecie show - "Tańca z gwiazdami". Polsat zaprosił do udziału w nim mnóstwo gwiazd. Wśród nich są m.in. Dagmara Kaźmierska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Filip Chajzer czy Roksana Węgiel. I to właśnie 19-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior sprzed lat jest typowana przez bukmacherów na zwyciężczynię programu. Jak poszło jej w pierwszym odcinku?

Zobacz wideo Dlaczego Kaczorowskiej nie ma jury TzG? "Przeszłam wszystkie stany emocjonalne"

Roksana Węgiel "zatańczyła cha-chę śpiewająco". Niestety, bez krytyki się nie obyło

Roksana Węgiel tańczy w parze z debiutującym w programie Michałem Kassinem - tancerzem, który może pochwalić się najwyższą, międzynarodową klasą S. Kassin jest zwycięzcą otwartych Mistrzostw Polski i reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich. Oprócz tego, był uczestnikiem największego festiwalu tańca towarzyskiego na świecie - Blackpool Dance Festival w Anglii. Piosenkarka jest więc w dobrych rękach. Ich pierwszym tańcem okazała się być energetyczna cha-cha, uznawana w środowisku tanecznym, za najprostszy z tańców towarzyskich.

Jej występ zachwycił zgromadzoną w studiu publiczność. Rozbrzmiały w nich gromkie brawa. Sama wokalistka podkreśliła, że "dali z siebie [wraz z Kassinem - red.] wszystko. Serce też". Łącznie para zdobyła aż 29 punktów. Iwona Pavlović jednak, mimo że w ogólnej ocenie występ Roksany przypadł jej do gustu, znalazła słaby punkt, nad którym zaleciła Roksanie pracować.

Wszystko było tak piękne, ale troszeczkę takie Barbie... Powiem ci i to weź do siebie.(...) Na razie jest pięknie, ale trochę oschło

- powiedziała.

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Kevin Mglej umiera z zazdrości?

W internecie oczywiście momentalnie zaroiło się od plotek. Wielu komentujących nie mogło oprzeć się wrażeniu, że produkcja specjalnie przydzieliła Roksanie przystojnego Michała Kassina, licząc na romans. Nie ma na to jednak najmniejszych szans. Piosenkarka jest szalenie zakochana w producencie muzycznym, Kevinie Mgleju. A czy Kevin był zazdrosny? Ależ skąd! Jakiś czas temu gwiazda dla dzieci opowiadała, że sam namawiał ją na udział w programie. Więcej zdjęć Roksany Węgiel znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Wiem, że jest wiele plotek na temat tego, jak Kevin zareagował na tę informację, ale on sam mnie namawiał do wzięcia udziału w tym programie, bo uważa, że to jest bardzo dobre w kontekście mojego samorozwoju

- mówiła Pudelkowi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.