Sandra Kubicka wybrała wózek dla syna. Jak limuzyna! To edycja limitowana

Sandra Kubicka jest niezwykle podekscytowana tematami ciążowymi. Tym razem postanowiła pochwalić się obserwatorom, jaki wózek wybrała dla syna. Model zwraca uwagę.

Sandra Kubicka należy do tych celebrytek, które chętnie dzielą się kolejnymi etapami ciąży. Była modelka zdradziła już wiele, a tym razem postanowiła pochwalić się częścią wyprawki dla swojego syna. Influencerka wybrała już wózek. Jak się okazuje - to edycja limitowana, a jego cena wielu może zaskoczyć. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka w Polsce czuje się bezpiecznie. "Czas przestać narzekać na nasz kraj"

Sandra Kubicka prezentuje wózek dla syna 

Na Instagramie Kubickiej możemy na bieżąco obserwować to, jak przygotowuje się na przyjście na świat swojego syna. Influencerka opowiadała o problemach, które miała, by zajść w ciążę. Wszystko przez jej chorobę czyli zespół policystycznych jajników. Ostatnia próba była udana, w innym przypadku wraz z obecnym narzeczonym Aleksandrem Milwiw-Baronem skorzystaliby z in vitro.

Kubicka zdradziła już informacje na temat imienia dla synka, a także zachwycała się USG w 3D, gdzie widziała spore podobieństwo dziecka do siebie. Tym razem Sandra postanowiła zaprezentować swoim obserwatorom część wyprawki - chodzi o wózek. Na zdjęciu widzimy ciemnoszarą, głęboką gondolę z chromowanym wykończeniem. Wcześniej rozważała jednak inny kolor, ale ostatecznie uznała, że ten jest bardziej unikalny. Celebrytka z zachwytem zaprezentowała wózek, podkreślając, że to edycja limitowana. Postawiła na model w kolorze antracytowym.  

Zakochałam się w tym (...) po czym dowiedziałam się, że to limitowana edycja... no ba! Nie byłabym sobą (...) Myślałam jeszcze o takim, ale co druga matka ma beżowy wózek. Ja nie lubię być jak każda

- napisała Kubicka. Okazuje się, że syn byłej modelki i gitarzysty będzie jeździł ekskluzywnym wózkiem, którego cena może zwalić z nóg wielu. To model brytyjskiej firmy, za którego trzeba zapłacić mniej więcej sześć tysięcy złotych. 

Sandra Kubicka wybrała wózek dla syna. To edycja limitowana. Cena zaskakujeSandra Kubicka wybrała wózek dla syna. To edycja limitowana. Cena zaskakuje Fot. instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka narzeka na swój stan zdrowia. Ma poważny problem 

Podczas ciąży ciało kobiety bardzo się zmienia. Przekonała się już o tym Kubicka, która podzieliła się z fanami problemem, który się u niej pojawił jakiś czas temu. Chodziło o kość ogonową, która zaczęła ją boleć. - Nie mogę się schylać, a jak już się schylę, to czuję prąd w całym kręgosłupie i nie mogę wstać - narzekała na Instagramie. Niedawno jednak zapewniła, że zarówno ona, jak i synek, są zdrowi

Sandra KubickaSandra Kubicka KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.