Paulina Rzeźniczak pokazała pokój córki. "Tu jest jakby luksusowo"

Niecałe trzy tygodnie temu Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak przywitali na świecie córkę Antoninę. Teraz dumna mama pochwaliła się w mediach społecznościowych pokojem dziecka. Wygląda obłędnie!

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak związali się w atmosferze skandalu, kiedy piłkarz zostawił Magdę Stępień, gdy ta była jeszcze w ciąży. Uczucie było jednak tak silne, że para szybko się zaręczyła, a następnie wzięła spontaniczny ślub w Miami, w którego organizacji pomógł im Krzysztof Gojdź. Ceremonia trzymana była w sekrecie, dlatego też panna młoda przymierzała swoją suknię ślubną jedynie raz - tuż przed wylotem. Decyzję "na gorąco" podjęli, gdy byli w trudnym momencie życia - on, ponieważ zmarł jego roczny syn Oliwier (ze związku z Magdą Stępień), ona - bo poroniła. Ślub miał być nowym etapem w ich życiu.

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Paulina Rzeźniczak pokazała pokój Antoniny. "Tu jest jakby luksusowo"

Gdy Paulina Rzeźniczak ponownie zaszła w ciążę, szczęściu nie było końca. Natomiast gdy w lutym br. na świat przyszła Antonina, rodzice dosłownie zwariowali na jej punkcie. Chętnie chwalą się, jak opiekują się  pociechą w mediach społecznościowych. Teraz z kolei dumna mama pokazała, jak wygląda pokój córki. Jak się okazuje, śmiało można powiedzieć, że luksusowo. Dominują jasne kolory, różowe balony, a na drewnianej podłodze leży kremowy dywan. Biało-brązowe łóżeczko w stylu vintage (a'la koszyczek") tylko dodaje stylu. Nie brakuje pluszowych misiów, drewnianych szafek i rzecz jasna wielkiej, kremowej litery "A". Z pewnością niejedna mama zainspiruje się wystrojem pokoju Antoniny! Więcej zdjęć wystroju pokoju córki Rzeźniczaków, jak i dumnych rodziców znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Paulina Rzeźniczak świętuje urodziny. "Mam wszystko, o czym marzyłam"

Młodzi rodzice nie ukrywają, że córka jest spełnieniem ich marzeń. W 31. urodziny Paulina zamieściła w mediach społecznościowych urocze nagranie z córką i mężem. Przyznała, że "ma wszystko, o czym marzyła". "Pierwsze urodziny we troje. Jestem taka szczęśliwa. Mam wszystko, o czym marzyłam. Czuję się kochana, mam ogromne wsparcie męża, budzę się każdego dnia szczęśliwa i Antoninka jest już z nami na świecie. Teraz tylko i aż tyle. Życzę sobie zdrowia dla siebie i swoich najbliższych" - napisała w poście na Instagramie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.