Dom Katarzyny Pakosińskiej jest niezwykle przytulny. Drewno, dużo światła i ogromna biblioteka

Katarzyna Pakosińska jest nową gospodynią "Pytania na śniadanie". Gwiazda od ponad dekady mieszka w Milanówku. Swój podwarszawski dom urządziła bardzo przytulnie.

Katarzyna Pakosińska zadebiutowała ostatnio jako gospodyni "Pytania na śniadanie". Choć opinie na temat nowej prowadzącej są podzielone, nie da się ukryć, że prezenterka wniosła do TVP nową energię. Gwiazda od siedmiu lat jest żoną pochodzącego z Gruzji Irakliego Basilaszwiliego. Para mieszka w domu w podwarszawskim Milanówku. Zobaczcie, jak urządziła się Katarzyna Pakosińska.

Zobacz wideo To właśnie tak wygląda ulubione miejsce w domu Katarzyny Pakosińskiej

Dom Katarzyny Pakosińskiej jest niezwykle przytulny. Drewno, dużo światła i ogromna biblioteka

Katarzyna Pakosińska wraz z mężem mieszka w okazałym domu w Milanówku. Para posiada nieruchomość także w Gruzji, gdzie uwielbia spędzać czas. Małżonkowie na stałe postanowili jednak osiedlić się w Polsce. Jakiś czas temu prezenterka gościła w programie "GwiazDom", w którym pokazała, jak urządziła swoje gniazdko.

Dom Katarzyny PakosińskiejDom Katarzyny Pakosińskiej Instagram/katarzyna_pakosinska

Gabinet

Artystka kabaretowa zdradziła, że jej ulubionym pomieszczeniem w domu jest gabinet. W pomieszczeniu uwagę przyciąga głównie ogromny, podświetlany regał z książkami, który zajmuje całą ścianę. We wnętrzu dominuje drewno. Na jednej ze ścian artystka zdecydowała się natomiast pozostawić odkrytą cegłę, co nadaje miejscu charakteru. Gabinet ozdabiają także liczne pamiątki i bibeloty.

Dom Katarzyny PakosińskiejDom Katarzyny Pakosińskiej YouTube/Kobieta.GazetaPl

Kuchnia

W kuchni Katarzyny Pakosińskiej również dominuje drewno. Jasnobrązowe fronty szafek przełamane zostały granitowym blatem. Wzrok przyciągają także oryginalne niebieskie kafelki. Ważnym elementem wyposażenia pomieszczenia jest sporych rozmiarów lodówka. Prezenterka zaprezentowała na nagraniu, w którym miejscu chowa w niej przed mężem słodkie smakołyki.

Dom Katarzyny PakosińskiejDom Katarzyny Pakosińskiej YouTube/Kobieta.GazetaPl

Jadalnia i salon

Centralnym punktem jadalni gospodyni "Pytania na śniadanie" jest ogromny, wykonany z litego drewna stół. Wokół niego ustawiono masywne krzesła z oparciami wykończonymi plecionką wiedeńską. Jadalnia połączona jest z salonem, w którym znajduje się beżowa kanapa. W pomieszczeniu znajduje się także kominek, dzięki któremu wnętrze jest jeszcze bardziej przytulne. Duże wrażenie robią również wielkie, wykuszowe okna, które wpuszczają do środka mnóstwo światła. - Uwielbiam takie wieczory, kiedy mogę się zanurzyć w moim wielkim fotelu, wziąć sobie książkę, otulić się kocem, zaparzyć sobie gorącą czekoladę i to jest dla mnie ten moment, w taki sposób ładuje moje akumulatory - przyznała Katarzyna Pakosińska. Więcej zdjęć domu prezenterki znajdziecie w naszej galerii.

Dom Katarzyny PakosińskiejDom Katarzyny Pakosińskiej YouTube/Kobieta.GazetaPl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.