Anna Mucha w siwych włosach na całej głowie. "Świat potrzebuje takich kobiet"

Anna Mucha pokazała się w nowej odsłonie. Aktorka zachwyciła srebrnymi pasmami i wspomniała o upływającym czasie. Zachwytom nie było końca.

Anna Mucha została jurorką nowego show TVN, który ma zadebiutować na antenie już na wiosnę. Format podbił już duński i norweski rynek, więc przyszedł czas na Polskę. W "Czas na Show. Drag Me Out" stacja TVN chce przybliżyć widzom fenomen drag queen. Jurorzy będą oceniać celebrytów, którzy wraz z najpopularniejszymi polskimi drag queen będą występować na scenie. Ostatnio do programu dołączył mąż Katarzyny Skrzyneckiej, który na co dzień zajmuje się kulturystyką. Popisy uczestników oprócz Muchy będzie oceniał też Michał Szpak i Andrzej Seweryn. Co słychać u aktorki na kilka tygodni przed debiutem w programie? Anna Mucha właśnie udostępniła zdjęcie, którym zauroczyła fanów. Największą uwagę przyciągnęły jej włosy.

Zobacz wideo Anna Mucha grzmi na Instagramie. Wykorzystano jej wizerunek do szerzenia nieprawdziwych informacji

Anna Mucha zachwyciła w srebrzystych pasmach. "Brawo za naturalność!"

Anna Mucha jest jedną z tych celebrytek, które uwielbiają pokazywać się w wersji sauté. Na Instagramie nie korzysta z filtrów i pokazuje siebie taką, jaka jest, wraz z wszystkimi niedoskonałościami, które jedynie dodają jej uroku. Jej konto obserwuje ponad 900 tysięcy internautów i widać, że takie podejście jest doceniane. Tym razem Mucha pokazała swoje srebrzyste pasma na włosach i po raz kolejny zachwyciła. "Że lata idą, to nic, ale w którą stronę!"- napisała dumnie. W komentarzach od razu zawrzało. "Noszę ten kolor włosów od… dawna. Pozdrawiam serdecznie, ten nasz rocznik najfajniejszy", "No i na wiek trzeba sobie zapracować, pani Aniu! Tak mówiła kobieta pracująca w „Czterdziestolatku"! Brawo za naturalność! Pięknie pani wygląda!", "Takich kobiet świat potrzebuje więcej. Piękne i naturalne" - czytamy w komentarzach. Zdjęcie znajdziecie na dole strony.

Anna MuchaAnna Mucha fot. instagram.com/taannamucha

Anna Mucha nie jest jedyna. Poznajcie inne gwiazdy, które zrezygnowały z farbowania włosów

W ostatnich latach polskie i zagraniczne gwiazdy z dumą obnoszą się ze swoją siwizną i udowadniają, że naturalność jest piękna, a zmiany w wyglądzie powstające wraz z upływem czasu nie są powodem do wstydu. Idealnym przykładem jest Joanna Liszowska, która sama nazywa siebie "srebrnym lisem". Jej charakterystyczna burza blond loków wraz z upływem lat została przypruszona siwizną. Aktorka chętnie publikuje zdjęcia, na których widać jej srebrzyste pasma. Podobne podejście ma też Kinga Rusin, która słynie z ekologicznego stylu życia i używa tylko naturalnych kosmetyków. Dziennikarka zrezygnowała z chemicznych farb do włosów i w takim wydaniu prezentuje się pięknie. Poznajcie inne gwiazdy, które pokochały srebro na głowie.

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska Instagram/@joannaliszowskaofficial

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.