Złota 44 to luksusowy wieżowiec w samym centrum Warszawy. W budynku mieszkania mają m.in. Joanna Krupa oraz Lewandowscy. Jakiś czas temu jeden z lokatorów, Rafał Zaorski, wywołał niemałą aferę. Opowiedział o hierarchii panującej w wieżowcu. Jego zdaniem określają ją piętra. Im wyżej znajduje się apartament, tym lokator jest ważniejszy. Przedsiębiorca opowiedział o osobach, które mieszkają na samej górze. Podobno wywyższają się nad innymi.
- Kolejną kastą są ludzie, którzy jeżdżą tą wyższą windą z 34 do 52 piętra. No i kolejna grupa, ci 50 i wyżej. To już tacy, wiesz, patrzący na nich wszystkich z góry - mówił w wywiadzie u Żurnalisty. Jakiś czas temu całą sytuację skomentowała Izabela Tomaszewska, youtuberka i influencerka znana z platformy dla dorosłych. Kobieta pokazała swój apartament w budynku na Złotej 44 i powiedziała, czy słowa o hierarchii były prawdziwe.
Izabela Tomaszewska mieszka w budynku na Złotej od trzech lat. Nie tak dawno kobieta przeniosła się z 15. na 45. piętro i postanowiła pokazać swoje nowe gniazdko na platformie YouTube. Celebrytka zamieszkuje jeden z najmniejszych apartamentów w ofercie wieżowca. Jak wygląda jej lokum? Tomaszewska ma do dyspozycji kuchnię, w której widoczne są marmurowe płytki oraz luksusowe dodatki, np. kubek Versace. Pomieszczenie jest połączone z salonem. Można zauważyć w nim fotel marki Fendi, stolik kawowy od Roberto Cavalliego oraz koc z logo Louis Vuitton. W tle widać również piękny widok na Warszawę. Niestety, ze względu na bezpieczeństwo, lokatorka nie może w całości uchylić okien. W filmiku Tomaszewska pokazuje swoje mieszkanie zaraz po przeprowadzce, dlatego jej sypialnia nie jest jeszcze do końca urządzona. Celebrytka przykryła jednak łóżko luksusową pościelą od Versace. Nie zabrakło także torebek i pudełek po zakupach pozostawionych na podłodze. W łazience Izabeli Tomaszewskiej, podobnie jak w kuchni, znajdują się płytki z marmuru. Lustro zdobią kolorowe ledy. Co sądzicie?
Niedawno Izabela Tomaszewska postanowiła odnieść się do słów Rafała Zaorskiego o hierarchii na Złotej 44. Stwierdziła, że nie są one prawdziwe. - Wcześniej mieszkałam na 15. piętrze, czyli byłam niżej w hierarchii. Czy odczułam to? No nie. Byłam kochana, teraz też jestem kochana. Jedyne, co się zmieniło, to to, że dojeżdża do mnie mniej wind. Na dole miałam cztery windy, a teraz dojeżdżają do mnie tylko dwie i czasem trzeba na nie długo czekać - powiedziała na TikToku. ZOBACZ TEŻ: Polska gwiazda ma luksusowy apartament na Florydzie. Ale mieszkanie w Warszawie też robi piorunujące wrażenie
Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Doda mówiła o braku podstaw do zabezpieczenia majątku. Jest komentarz rzecznika prokuratury
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Klaskała z Rubikiem, a teraz narzeka. Po tych słowach Agata się zagotowała!