Sandra Kubicka świętuje 29. urodziny. Ma nietypową prośbę do bliskich

Sandra Kubicka właśnie świętuje swoje 29. urodziny. Celebrytka opublikowała z tej okazji wyjątkowy post. Wyznała, co jest dla niej najważniejsze w tym wyjątkowym dniu.

W święta Sandra Kubicka podzieliła się z fanami wyjątkową informacją. Okazało się, że wraz z ukochanym Aleksandrem Baronem spodziewają się dziecka. Modelka zdradziła w sieci, że wkrótce na świat przyjdzie jej syn. Odkąd prawda wyszła na jaw, celebrytka regularnie relacjonuje ciążę w mediach społecznościowych. Ostatnio pokusiła się na publikację urodzinowego posta. Na profilu na Instagramie przyznała, czego najbardziej sobie życzy z okazji skończenia 29 lat.

Zobacz wideo Sandra Kubicka była w szpitalu. Co się stało? "Najgorszy ból..."

Sandra Kubicka opublikowała post urodzinowy. Wyznała, czego najbardziej sobie życzy

Modelka postanowiła wypowiedzieć się na temat marzeń i życzeń. Napisała, że od dawna nie zależy jej na rzeczach materialnych. "Wszystkich poprosiłam, aby nie kupowali mi żadnych prezentów, najpiękniejszym prezentem dla mnie będzie wspólnie spędzony czas" - podkreśliła. Wyznała, że jej marzenia od dłuższego czasu były skierowane w stronę zdrowia i macierzyństwa. "Mówiłam w głowie: "Chcę być zdrowa. Chcę być mamą. Chcę mieć rodzinę. Chcę, aby moja rodzina była zdrowa" i tak rok w rok nad świeczkami. Te urodziny są wyjątkowe, bo czuję, że wszystko się spełnia" - wyznała w poście. Podkreśliła również, że bardzo zależy jej na dobru swojej rodziny. Kubicka napisała, że nawet jakby w jej życiu pojawiły się jakieś niedogodności, ze wszystkim sobie poradzi. "Taką siłę ducha i motywacji pragnę przekazać synkowi" - zapowiedziała. Dodała, że w końcu życie jest dla niej łaskawe. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Chcę być zdrowa, bo bez zdrowia nie mam nic. Chcę, aby nasz syn urodził się zdrowy. Chcę, aby Alek i nasza rodzina była zdrowa, żebyśmy mogli wszyscy cieszyć się sobą jak najdłużej. Oby ten spokój, o którym długo marzyłam,  trwał dalej - napisała Sandra Kubicka w dniu swoich urodzin.
 

Sandra Kubicka stanowczo o ciąży. Odpowiedziała na komentarze fanów

Celebrytka ostatnio wyznała, że w związku z ciążą otrzymuje ogromną liczbę pytań od fanów. Dodała, że część z nich dotyczy prywatnych aspektów. Kubicka podkreśliła, że nie będzie omawiać swojego życia intymnego na forum. Wyznała, że między innymi do narodzin nie zdradzi imienia dziecka. Poprosiła obserwatorów w mediach społecznościowych o uszanowanie jej decyzji i prywatności. Wystosowała specjalne oświadczenie. "Nie chcę paparazzi pod szpitalem, czekających aż wyjdę z porodówki, ani robiących zdjęć jak wchodzę do szpitala. Chcę ten moment przeżyć w spokoju. Już doświadczyłam wystarczająco dużo stresów, ukrywając ciążę" - napisała. Więcej szczegółów na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka ujawnia kulisy zaręczyn z Baronem. "Nagle przebłysku dostał!"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.