Magdalena Stępień wspomina syna w chwytającym za serce nagraniu. "Dziś skończyłbyś dwa i pół roku"

Magdalena Stępień rozstała się z Jakubem Rzeźniczakiem w 2021 roku, gdy była jeszcze w ciąży. Okazało się, że Oliwier cierpiał na rzadką chorobę wątroby, z powodu której zmarł. Influencerka wspomina synka.

Związek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka był niezwykle medialny. Para chętnie pokazywała się razem, jednak ich rozstanie było niezwykle burzliwe. Niedługo po narodzinach syna dotknęła ich jednak ogromna tragedia. Jak się okazało, Oliwier cierpiał na niezwykle rzadką chorobę. Niestety, chłopiec zmarł krótko po swoich pierwszych urodzinach.

Zobacz wideo Magda Stępień o hejcie, który na nią spadł podczas choroby syna. "W tamtym momencie najważniejszy dla mnie był mój syn"

Magdalena Stępień w smutnych słowach o synu 

Influencerka przez długi czas walczyła o życie Oliwiera. Postanowiła wyjechać na eksperymentalną terapię do Izraela, gdzie miała nadzieję na wyleczenie synka. Utworzyła zbiórkę, gdzie zebrała potrzebne finanse na wyjazd. Wielu krytykowało tę decyzję, gdyż przeciwny temu był ojciec dziecka. W Izraelu próbowano pomóc chłopcu, lecz dziecko nie reagowało na leczenie. Oliwier żył dokładnie 376 dni. Zmarł w szpitalu.

Magdalena Stępień załamała się po śmierci ukochanego synka. Przez dłuższy czas nie udzielała się w social mediach. Później postanowiła stopniowo wracać do normalności, choć co jakiś czas publikuje coś o Oliwierze. Teraz ponownie powraca do trudnych chwil. Wstawiła krótki filmik z synem, który gaworzy, dodając przejmujący podpis:

Brakuje mi tych naszych wspólnych porannych rozmów. Dziś skończyłbyś dwa i pół roku. Ostatnie dni potrzebowałam złapać oddech od social mediów. Nadal miewam słabsze dni, ale już pomału do was wracam - napisała na InstaStories.

Magdalena Stępień wspomina swojego synka. 'Dziś skończyłbyś 2.5 roku'Magdalena Stępień wspomina swojego synka. 'Dziś skończyłbyś 2.5 roku' instagram.com/magdalena___stepien

Magdalena Stępień nie ma dobrych relacji z Jakubem Rzeźniczakiem

Piłkarz przebywał w Izraelu tak często, jak mógł, pocieszając swoją byłą partnerkę. Sama przyznała, że w tamtym czasie był zupełnie innym człowiekiem, który był wspierający i wyrozumiały. Później nie doszło między nimi jednak do porozumienia. Influencerka wyznała, że osoby trzecie miały wpływ na ich relację. Rzeźniczak później niechlubnie wypowiadał się o Stępień w podcaście u Żurnalisty, co kobieta postanowiła stłumić i nie odpowiadać szerzej, kończąc medialne przepychanki ze swojej strony.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień fot. kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.