Hanna Lis pokazała świąteczny salon. Piękny. Uwagę kradną jednak... jej stopy. "Co się stało?"

Hanna Lis wrzuciła na Instagram zdjęcie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Internauci momentalnie przeszli do komentowania stóp dziennikarki.

Hanna Lis nie stroni od mediów społecznościowych. Często publikuje zdjęcia z ważnych dla niej wydarzeń, kadry z wakacji, zabiera głos w kwestiach, które uznaje za istotne. Nic zatem dziwnego, że postanowiła wrzucić osobny post z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym pozdrawia swoich obserwatorów, a przy okazji pokazuje kawałek świątecznie ozdobionego salonu. Uwagę internautów zwróciło jednak coś innego. Chodzi o... stopy.

Zobacz wideo Rozenek o konflikcie z Rusin

Hanna Lis składa życzenia świąteczne. Uwagę kradną jednak... stopy

"Wszystkiego cudownego dla was, pięknych świąt, kochani! Ściskam najmocniej i całuję, jak widać na powyższym zdjęciu. Bądźcie szczęśliwi i zdrowi!" - napisała dla obserwatorów Hanna Lis. Na zdjęciu widzimy dziennikarkę przesyłającą buziaka, w gustownej, czarnej, mieniącej się kreacji. Za nią stoi choinka oraz biały regał z książkami. Obserwatorzy zwrócili jednak przede wszystkim uwagę na... stopy Lis. Część z internautów twierdzi, że perspektywa, z jakiej zostało wykonane zdjęcie, mogła nieco zniekształcić tę część ciała dziennikarki. "Co z tymi nogami?", "Ale ma pani pięknie, szczupłe nogi", "Coś się ze stopami stało?" - czytamy. 

 

Hanna Lis wróci do TVP? Dziennikarka jasno się określiła

W ostatnim czasie głośno jest o zmianach w TVP. Jakiś czas temu Hanna Lis ujawniła, czy wyobraża sobie powrót do starego pracodawcy. Dziennikarka bez wahania stwierdziła, że niczego takiego nie planuje. - Wielokrotnie już deklarowałam, że nie tylko nie mam zamiaru wrócić do TVP, ale szerzej, do dużych, masowych mediów. Jestem dziś już w zupełnie innym miejscu i tu mi dobrze. Nie mam planów, żeby to zmieniać. (...) Poza tym sytuacja wokół TVP jest dziś jeszcze mocno niejasna. Ta stacja dalece odeszła od standardów Telewizji Publicznej (...) - wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską, jeszcze przed rewolucją ministra kultury Bartłomieja Sienkiewicza. 

Hanna LisHanna Lis Hanna Lis o TVP, KAPiF.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.