Małgorzata Socha w domowym wydaniu bez makijażu. Tak szykuje się na święta. Fabryka ruszyła

Małgorzata Socha postanowiła pokazać się fanom ze "zwykłej", domowej strony. Aktorka wskoczyła w świąteczny sweter i już szykuje pierogi na święta.

Małgorzata Socha od lat jest jedną z bardziej lubianych aktorek w Polsce. Widzowie pokochali ją za role Zuzy w "Na Wspólnej" czy Ingi w "Przyjaciółkach". Kiedy gwiazda pojawia się na czerwonym dywanie, często zachwyca dobrze dobranymi stylizacjami. Wygląda na to, że teraz ma trochę wolnego i już poczuła ducha nadchodzących świąt. Z dala od planu filmowego aktorka prezentuje się zupełnie inaczej. W domu rezygnuje z makijażu i sama przygotowuje dania na Boże Narodzenie.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o pobycie Agaty Kuleszy w Hollywood. Chciałaby pojechać na Oscary?

Małgorzata Socha lepi pierogi w domowym wydaniu. Jest akcent świąteczny

Aktorka postanowiła nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i już dzień po mikołajkach wzięła się za przygotowania do Bożego Narodzenia. I zaczęła od najbardziej tradycyjnej potrawy kojarzonej ze świętami. "Po wczorajszych mikołajkach odpaliło się u mnie świąteczne szaleństwo. Na pierwszy ogień pierogi. U was jakie wygrywają?" - napisała Małgorzata Socha na Instagramie. Dodała też zdjęcia zrobione podczas pracy. Ma na sobie biały T-shirt, fartuch i świąteczną opaskę z rogami renifera. I ani grama makijażu. Przy okazji można podejrzeć, jak wygląda kuchnia gwiazdy. W pomieszczeniu aktorka postawiła na białe szafki i ściany, a nawet blat tego samego koloru. Chcecie zobaczyć jak wygląda w całej okazałości? Zajrzyjcie do naszego artykułu, gdzie pokazujemy resztę wnętrz w domu gwiazdy.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha fot. KAPiF

Małgorzata Socha dobrze się bawi w kuchni. Fanki aktorki zachwycone

Aktorka nie musiała długo czekać na odzew swoich fanek. Internautki od razu ruszyły do komentowania. Wczesne przygotowywanie pierogów pochwaliła nawet Ewa Wachowicz. "Brawo" - napisała pod postem. Inne kobiety zaczęły się dzielić tym, co same szykują na święta. Przy okazji doceniły, że gwiazda sama pracuje w kuchni. "Własna produkcja. Brawo. Takie najlepsze w każdej formie", "Pani Gosia tradycjonalistka, bez żadnych maszynek. Pozdrawiam i życzę udanej produkcji", "Pierogi wyglądają bardzo apetycznie. No i jakie zgrabniutkie", "Mistrzyni. Namówiłaś" - czytamy w komentarzach na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Wnętrza willi Małgorzaty Sochy są niczym z filmu. Luksus to mało powiedziane. W łazience kryształowy żyrandol

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA