Marta Kaczyńska i historia jej małżeństw. Watykan i unieważnienie ojcostwa to nie wszystko

Marta Kaczyńska niejednokrotnie wychodziła za mąż. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich ma na swoim koncie naprawdę burzliwe historie miłosne, które śmiało mogłyby zainspirować niejednego scenarzystę.

Marta Kaczyńska to jedna z tych kobiet, którym nie dane było zaznać jednej, prawdziwej miłości na całe życie. Kobieta ma na swoim koncie niejeden ślub. Mimo przeciwności losu nigdy się nie poddała i cały czas walczyła o swoje szczęście. Ostatecznie udało jej się je znaleźć u boku Piotra Zielińskiego. Historia poprzednich związków bratanicy Jarosława Kaczyńskiego to gotowy scenariusz na film.

Zobacz wideo Jacek Jelonek opowiedział o swoim ślubie z partnerem. Urocze wyznanie

Marta Kaczyńska znalazła szczęście u boku Piotra Zielińskiego. Poprzednio miała jednak innych partnerów

Marta Kaczyńska mimo sporych zawirowań w końcu znalazła szczęście w miłości. Od 2018 roku związana jest z Piotrem Zielińskim. Para zdecydowała się na ślub i zdaje się, że wiedzie naprawdę szczęśliwe życie. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich wcześniej jednak aż dwukrotnie wstępowała w związek małżeński. Aktualny wybranek Kaczyńskiej to uznany przedsiębiorca.

Marta Kaczyńska trzy razy wychodziła za mążMarta Kaczyńska trzy razy wychodziła za mąż Fot. KAPiF

Marta Kaczyńska trzy razy wychodziła za mąż. Zdaje się, że w końcu jest szczęśliwą żoną

Marta Kaczyńska swojego pierwszego męża poznała jeszcze w czasie studiów. W wieku zaledwie 20 lat wstąpiła w związek małżeński z Piotrem Smuniewskim. Owocem miłości pary okazała się córka, Ewa. Dziewczynka przyszła na świat w 2003 roku. Para prezydencka początkowo nie była zachwycona decyzją córki, lecz ostatecznie ją zaakceptowała. Mimo tego i tak doszło rozwodu. Odbył się on w 2007 roku. Kaczyńska nie cieszyła się długo statusem rozwódki. Jeszcze w tym samym roku wzięła drugi ślub.

W ośrodku w Juracie Marta przedstawiła mnie rodzicom. Powiedzieli, że jeżeli jesteśmy szczęśliwi, to oni też. Siedzieliśmy po kolacji. Dochodziła 21.00. Było miło. I wtedy powiedziałem: Jest jeszcze coś, panie prezydencie, co chciałbym panu zakomunikować. Pana córka jest w ciąży. Dobrze, że prezydent trzymał wtedy w ręku szklankę z wodą, bo przez chwilę nie mógł powietrza złapać. Po chwili powiedział: Skończ z tym prezydentem. Jesteś naszym synem - powiedział Marcin Dubieniecki, drugi mąż Marty Kaczyńskiej w wywiadzie dla "Gali". 

Mimo nadziei drugie małżeństwo Marty Kaczyńskiej również nie przetrwało. W mediach zrobiło się naprawdę głośno o bratanicy Jarosława Kaczyńskiego dokładnie 11 lat temu. To właśnie wtedy portale plotkarskie obiegła informacja o tym, że Smuniewski nie jest ojcem Ewy. Ojcem okazał się drugi mąż prezydentówny. Była to wówczas prawdziwa sensacja.

29 czerwca 2007 roku w Prokuraturze Rejonowej w Sopocie na podstawie wniosku Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej zarejestrowano postępowanie wyjaśniające o zaprzeczenie ojcostwa małoletniej Ewy Smuniewskiej. Stronami wyżej wymienionego postępowania byli Marta Kaczyńska-Dubieniecka oraz Piotr Smuniewski. W toku postępowania przesłuchano strony oraz świadka. 2 października 2007 roku skierowano do Sądu Rejonowego w Sopocie pozew o zaprzeczenie ojcostwa – poinformowała wówczas ówczesna szefowa Prokuratury Rejonowej w Sopocie.

Marta Kaczyńska ma na swoim koncie aż trzy śluby. Przeszła naprawdę wiele

Do oficjalnego rozwodu Kaczyńskiej z Dubienieckim doszło w 2016 roku. Pięć lat wcześniej mężczyzna wyprowadził się od swojej żony. Zdarzenie to było więc pewnego rodzaju formalnością. W 2017 roku Kaczyńska podjęła kolejne kontrowersyjne kroki. Postanowiła unieważnić swoje pierwsze małżeństwo. Udało jej się to. 28 lipca 2018 roku córka Marii i Lecha Kaczyńskich po raz trzeci wzięła ślub. Jej wybranek to Piotr Zieliński. Kilka dni po uroczystości na świat przyszedł syn pary. Kaczyńska i Zieliński do dziś tworzą szczęśliwy związek.

Marta Kaczyńska trzy razy wychodziła za mążMarta Kaczyńska trzy razy wychodziła za mąż Fot. KAPiF

Więcej o: