Michał Wiśniewski informuje, że... wziął ślub. Pola zabrała głos

Michał Wiśniewski podzielił się w mediach społecznościowych informacją o ślubie. O co tu chodzi?

Michał Wiśniewski to bez dwóch zdań jedna z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Głośno jest jednak nie tylko za sprawą artystycznych dokonań muzyka, ale także jego życia prywatnego. W 2020 roku Wiśniewski wziął bowiem już piąty ślub i doczekał się w sumie pięciorga dzieci. O tym, że stanął na ślubnym kobiercu, lider Ich Troje dość niespodziewanie poinformował w październiku tego roku, aktualizując swój status na Facebooku.

Zobacz wideo Jacek Jelonek o ślubie

Michał Wiśniewski informuje o ślubie. Rozbawiona Pola skomentowała

Jak mogliśmy zobaczyć na facebookowym profilu Michała Wiśniewskiego, wokalista pod koniec października dodał informację o zawarciu związku małżeńskiego. Post mógł wzbudzić pewną konsternację, zwłaszcza że muzyk nie oznaczył w nim Poli Wiśniewskiej. Szybko okazało się jednak, że Wiśniewski nie ma za sobą szóstego ślubu, a wpis dodał po prostu z kilkuletnim opóźnieniem, co ewidentnie rozbawiło jego ukochaną. Pola dodała na InstaStories screen z profilu Wiśniewskiego, który podpisała rozbawioną emotikoną. "...cztery lata później" - dodała.

Michał Wiśniewski wziął z Polą aż dwa śluby

Co ciekawe, z medialnych doniesień wynika, że Wiśniewscy ślub wzięli nie cztery, a trzy lata temu. Skromna ceremonia, na którą zaproszono tylko najbliższe osoby z rodziny, miała odbyć się na początku 2020 roku. Zakochani starannie ukrywali jednak ten fakt przed mediami. Czyżby ślub pary odbył się jednak wcześniej? Pewne jest jednak, że zakochani zorganizowali także drugą, tym razem o wiele bardziej okazałą ceremonię, jesienią ubiegłego roku, a impreza została połączona z 50. urodzinami lidera Ich Troje. Fotorelacją z wydarzenia małżonkowie chętnie dzielili się w mediach społecznościowych. Goście pojawili się bardzo licznie, nie zabrakło dekoracji i spektakularnego tortu, a Pola Wiśniewska miała aż dwie kreacje. "Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy" - napisali wówczas Wiśniewscy w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski informuje o ślubie, Pola komentujeMichał Wiśniewski informuje o ślubie, Pola komentuje Michał Wiśniewski informuje o ślubie, Pola komentuje, instagram.com/@wisniewska_pola

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.