Jessica Ziółek nagłośniła częsty problem piłkarzy i ich żon. Roberta Lewandowskiego też to dotyczy

Jessica Ziółek napisała książkę o życiu kobiet piłkarzy. Jak się okazało, wcale nie mają one łatwo. Zawodnicy często są zaczepiani za pośrednictwem mediów społecznościowych przez inne kobiety. W tej sytuacji znalazł się właśnie Robert Lewandowski.

Bycie piłkarzem to marzenie wielu chłopców. Na początku chodzi o zabawę - w końcu piłka nożna to świetna rozrywka w czasie wolnym od szkoły. Gdy jednak udaje się komuś przebić choćby do krajowej ligi, zaczynają się duże pieniądze i sława, których pokłosiem jest wiele pokus. Szczególnie, że jest do nich łatwy dostęp.

Zobacz wideo Horodyńska oceniła stylizacje Anny Lewandowskiej z Wenecji. Pojawił się "zgrzyt"

Robert Lewandowski ma psychofankę. To duży problem dla wags

Jessica Ziółek (była dziewczyna Arkadiusza Milika) napisała niedawno książkę, w której pokazała, jak tak naprawdę wygląda życie WAGS. Pisała w niej m.in. o tym, że kobiety zawodników muszą szczególnie dbać o wygląd, ponieważ wokół sportowców kręci się wianuszek kobiet, które gotowe są zrobić wszystko, by umówić się ze swoim "celem". To może wpędzić w kompleksy, zachwiać pewność siebie, a nawet sprawić, że partnerki piłkarzy będą obawiać się o przyszłość związku. 

Masz świadomość tego, że na social mediach przewijają się różne dziewczyny, które proponują piłkarzom różne rzeczy. Jak masz Instagram i ktoś dodaje zdjęcie, to masz mnóstwo komentarzy przepięknych kobiet, które piszą: "jesteś cudowny, genialny, chcę spędzić z tobą czas’. Są to sytuacje, kiedy ty sama wpadasz w sabotowanie tego, co uważasz o sobie. Że nawet, jak myślisz, że nie masz kompleksów, jesteś dobrym człowiekiem, to w tym życiu nie tylko to jest ważne - mówiła w Kanale Sportowym.

Okazuje się, że Robert Lewandowski - jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy i piłkarzy w ogóle, również zmaga się z tego typu problemem. Pod jego postami często można zauważyć powtarzające się komentarze od użytkowniczek Instagrama. Czy Anna Lewandowska ma powody do zazdrości? Zdecydowanie nie, bo piłkarz nie ma w zwyczaju odpowiadania na komentarze zaczepiających go fanek. Poza tym od dziesięciu lat są szczęśliwym, zgodnym małżeństwem, wychowują dwie córki i prowadzą udane życie. W tym roku pobrali się nawet po raz drugi. Więcej zdjęć Roberta Lewandowskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.