Magda Gessler wstawiła tajemnicze zdjęcie. Posypały się gratulacje dla Lary

Magdę Gessler ma mnóstwo fanów, z którymi dzieli się prywatnymi zdjęciami. Ostatnio wstawiła tajemniczą fotografię. O co chodzi?

Magda Gessler, choć w środowisku szefów kuchni znana była od lat, szerszej publiczności dała się poznać jako wybuchowa (choć w gruncie rzeczy ciepła i życzliwa!) gospodyni "Kuchennych rewolucji". Widzowie pokochali ją do tego stopnia, że do dziś w mediach są przypominane stare odcinki. Restauratorce udało się zgromadzić w mediach społecznościowych (gdzie jest niezwykle aktywna) całkiem pokaźne grono wielbicieli. Mówimy tu o ponad dwóch milionach obserwujących!

Zobacz wideo Lara Gessler zabrała głos w sprawie Pandora Gate

Magda Gessler podzieliła się "niedopowiedzianym" zdjęciem. Fani spekulują o co może chodzić

Magda Gessler ostatnio pochwaliła się fanom nowym zdjęciem. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że jest ono "niedopowiedziane". Widać na nim syna Magdy Gessler - Tadeusza, trzymającego wielki talerz z napisem "Zostałem wujkiem. Lara jesteś superwoman!". Lara to druga pociecha Magdy. "Czy zatem urodziła kolejne dziecko?", "Gratulacje, Lara" - zaczęli pisać fani.

Tadeusz Muller, Magda GesslerTadeusz Muller, Magda Gessler KAPIF.pl

Prawda szybko wyszła na jaw. Opublikowane zdjęcie zostało zrobione znacznie wcześniej

Szybko okazało się, że jest to stare zdjęcie, które pochodzi z okresu, gdy Lara Gessler została mamą. Obecnie wychowuje dwoje dzieci - trzyletnią Nenę i dwuletniego Bernarda. Niedługo później jej mama także dodała do fotografii opis, który nieco rozjaśnił całą sytuację. Magda Gessler chciała po prostu wyrazić w ten sposób dumę ze swoich dzieci. "Mój Tadeusz, moja Lara. Jak dobrze ich mieć" - napisała. Lara Gessler obecnie jest w związku małżeńskim z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w 2020 roku. Pierwszym mężem córki popularnej restauratorki był Paweł Rucz. Para pobrała się w 2017 roku, lecz sielanka nie trwała długo. Zaledwie dwa lata później doszło do rozwodu i ostatecznego zakończenia związku. Tadeusz nigdy nie krył się z tym, że lubi pierwszego męża swojej siostry. Mimo podjętej przez Larę decyzji postanowił kontynuować tę znajomość.

Uważam, że to jest super wartościowy gościu, więc niejedno piwo razem przechyliliśmy i raczej tak zostaje. Lubimy się. Dojrzali ludzie, jeżeli ich ścieżki się rozchodzą, to we współczesnym świecie nie oznacza przecięcia relacji. Tylko zmianę formatu związku - wyznał Tadeusz Muller w rozmowie z portalem JastrząbPost.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.