Glam zrzuca kolejną bombę. Wie, kogo Derpieński POKAŻE jako "Dżaka". "D**a większa od głowy"

Aneta Glam nie przestaje kąsać Caroline Derpieński. Celebrytka opublikowała na Instagramie tekst, w którym sugeruje, kogo młodsza influencerka wkrótce przedstawi jako swojego partnera - "Dżaka".

Od kilku tygodni obserwujemy medialny konflikt pomiędzy Caroline Derpieński a Anetą Glam. "Żona Miami" zarzuca aspirującej modelce, że ta ma na jej punkcje obsesję i oszukuje rodaków na temat swoich rzekomych biznesów, mocno koloryzując życie w Stanach Zjednoczonych. Caroline Derpieński rozpoznaje zaś w Anecie Glam "starszą, przechodzoną babcię polskiego pochodzenia", która ma jej zazdrościć sukcesów w młodym wieku. Dojrzalsza wiekiem koleżanka jako dowód na kłamstwa Derpieński opublikowała zdjęcia celebrytki z mężczyzną, który ma być jej partnerem. Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fakt, że towarzyszem ze zdjęć nie jest "Latynos Dżak", o którym mówi w wywiadach, a niejaki Krzysztof z Sosnowca.

Zobacz wideo Marcin Tyszka jest fanem Derpieński? Mówi, co w niej podziwia

Caroline Derpieński ma pokazać "Dżaka". Aneta Glam sugeruje, że będzie to aktor z castingu

Derpieński początkowo zaprzeczała, jakoby mężczyzna na zdjęciach miał być jej partnerem, a po pojawieniu się w internecie ich kolejnych wspólnych kadrów ostatecznie zamilkła. Jej odpowiedzią zdaje się być jeden z ostatnich filmików na TikToku, w którym zapowiedziała, że wkrótce pokaże swojego "Dżaka" i zamknie usta niedowiarkom. Co na to Aneta Glam? Celebrytka przekonuje, że Derpieński zorganizowała w Miami casting na rolę swojego latynoskiego partnera, którego będzie pokazywać w polskich mediach. Pełen tekst wywodu Glam, w którym mówi o "dupie większej od głowy", zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

Doszło mnie słuchy, że od wczoraj odbywają się castingi w Miami na rolę "Latynosa Dżaka". Rola jest łatwa. Trzeba tylko - od czasu do czasu - stanąć koło drogiego samochodu w wypożyczalni aut przy boku pewnej dziewczyny i stówka w kieszeni - kąsa Glam.

Aneta Glam vs. Caroline DerpieńskiAneta Glam vs. Caroline Derpieński fot. Instagram @anetaglam

Caroline Derpieński zapowiedziała, że "Dżak" wkrótce się ujawni 

Derpieński dodała ostatnio materiał na TikToku, w którym opowiedziała, że jej partnerowi ma być przykro w związku z sytuacją w polskich mediach. "Jest mu przykro, że ludzie posądzają mnie o bycie w związku z Polakiem. Niszczy to nasze latynoskie więzi i wspólne tradycje. Jack się tak zdenerwował tymi fake newsami, że dał mi milion dollarsów w gotówce i powiedział, że mam wydać wszystko na 'diamonds', aby pokazać siłę jego 'dollarsów'. Rozpłakałam się, żeby pomyślał, że za mało dał, ale przyjęłam. Z tej afery wyszłam tylko na plus" - skwitowała na nagraniu, podczas którego wykonywała pełen makijaż. Na koniec zapowiedziała, że "Dżak" niedługo ujawni się na Instagramie. Czekacie?

Więcej o: