Anna Mucha pójdzie na wybory. Chce wyeliminować "buractwo" i "prostactwo"

Anna Mucha postanowiła powiedzieć, co myśli o zbliżających się wyborach. Aktorka nie przebierała w słowach i zadeklarowała, że pójdzie na wybory. Wyjawiła, co jej się obecnie nie podoba.

Anna Mucha z całą pewnością należy do grona kobiet, które nie przebierają w słowach i lubią mówić głośno, co myślą. Tym razem aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie zbliżających się wielkimi krokami wyborów. Okazuje się, że Mucha czuje się prawdziwą patriotką. Dobro ojczyzny nie jest jej obce, a oddanie głosu wydaje się czymś oczywistym. Aktorka wyjawiła, co tak naprawdę jej się nie podoba i z czym zamierza walczyć. Zdecydowanie nie gryzła się w język

Zobacz wideo Posłanka opozycji siłą wciągnięta do radiowozu

Anna Mucha nie wytrzymała. Padły naprawdę mocne słowa na temat październikowych wyborów

Anna Mucha nie ukrywa, że w październiku zjawi się przy urnie wyborczej. Aktorka nie zdradziła nazwy partii, na którą zagłosuje, lecz ma spore zastrzeżenia do obecnej sytuacji w kraju. Okazuje się, że nie podoba jej się także zachowanie części Polaków. W rozmowie z Plejadą zdecydowanie nie gryzła się w język. Padły dość kontrowersyjne słowa. "Na pewno idę 15 października do urn wyborczych, dlatego, że jest to dla mnie ważne, że jestem patriotką i ważna jest dla mnie przyszłość tego kraju (...). Idę na wybory także po to, by eliminować buractwo, prostactwo i prymitywny sposób postrzegania świata. Chcę mieć poczucie sprawczości w swoim życiu (...). Nie chcę, żeby ktokolwiek, kto jest prymitywny, głupi i pozbawiony światłego światopoglądu, w moim imieniu dawał głos i decydował o mojej przyszłości" - wyznała bez ogródek Anna Mucha.

Anna Mucha nie kryje swoich poglądów. Otwarcie mówi o tym, co jej nie pasuje

Słowa Anny Muchy dają sporo do myślenia. Aktorka niewątpliwie ma świadomość tego, że tak naprawdę każdy głos jest ważny. Od wielu już lat aktorkę możemy oglądać w telewizyjnej Dwójce. W serialu "M jak miłość" wciela się w postać Magdy. Jej bohaterka nie narzeka na nudę i brak zawirowań zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Więcej zdjęć Anny Muchy znajduje się w galerii na górze strony.

Anna MuchaAnna Mucha Instagram/taannamucha

Więcej o: