Młody piłkarz walczy z rakiem. W szpitalu oświadczył się ukochanej. Relacja rozdziera serce

Ben Cull przez lata grał w młodzieżowej reprezentacji Anglii. Dziś mężczyzna walczy z rakiem, ale nie poddaje się. Podzielił się z fanami wspaniałą nowiną. Oświadczył się partnerce.

Ben Cull był obiecującym piłkarzem z angielskiej drużyny Southampton U23. Na swoim koncie miał też dwa występy w młodzieżowej reprezentacji kraju. Jego kariera została jednak przerwana smutną wiadomością. Gdy miał zaledwie 17 lat, usłyszał diagnozę. Chłopak zachorował na bardzo rzadki nowotwór - mięsaka Ewinga. Cały czas walczy o zdrowie i życie, a we wszystkim wspiera go dziewczyna, Daisy Morrison. Ostatnio para podzieliła się radosnymi informacjami. Zakochani zaręczyli się.

Zobacz wideo ABCDE czerniaka - jak odróżnić zwykłe znamię od śmiertelnie niebezpiecznej zmiany

Oświadczyny w szpitalu. Chory na raka piłkarz poprosił ukochaną o rękę

Młody sportowiec bardzo dużo udziela się w mediach społecznościowych. To tam stworzył niejako swój pamiętnik, gdzie dzieli się kadrami z życia i przemyśleniami. Na Instagramie uzbierał już sporo obserwatorów, bo ponad pięć tysięcy. Relacjonuje walkę z chorobą i leczenie. Przeglądając jego profil, od razu można zauważyć, że chłopak ma ogromne wsparcie najbliższych. Ma też powody do świętowania. 

W jednym z ostatnich postów Ben Cull podzielił się z fanami, że oświadczył się swojej ukochanej. Ona oczywiście go przyjęła. Mężczyzna przygotował na tę okazję przepiękną scenografię, aby wnieść co nieco romantyzmu. Udekorował szpitalną salę kwiatami i wspólnymi zdjęciami.

Daisy, planowałem to od zeszłego roku... To nie jest dokładnie to, co miałem na myśli, kiedy chciałem ci powiedzieć, co do ciebie czuję i jak mogę cię zapytać! Od momentu, w którym cię poznałem, wiedziałem, że jesteś inna niż wszyscy, zmieniłaś mnie na lepsze. (...) Nie znam ani jednej osoby, która zrobiłaby to, co ty zrobiłaś i zniosła to, co ty zniosłaś i dlatego wiem, że nigdy nie chciałbym spędzić życia bez ciebie! Obiecuję ci, że będę walczył z całych sił, aby móc zobaczyć cię idącą tą drogą i obiecuję, że będę ci przypominał o mojej miłości do ciebie każdego dnia tak długo, jak będę żył! - napisał na Instagramie.
 

Od zawsze mógł liczyć na wsparcie ukochanej. Para jest ze sobą od lat

Ben Cull miał na pewno dużo czasu, aby zrozumieć, że to właśnie Daisy jest tą jedyną. Para spotyka się już od kilku lat, jeszcze zanim mężczyzna usłyszał diagnozę. Dziewczyna cały czas wspiera ukochanego w walce z chorobą. Na jego instagramowym profilu widać, że jej towarzystwo przynosi mu wiele szczęścia i ukojenia. Była przy nim nawet w najcięższych momentach. Ta historia naprawdę chwyta za serce. Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.