Dramat u Małyszów. Wszystko zrelacjonowała Izabela. "Koszmar! Płacz i niemoc"

Izabela i Adam Małyszowie, podobnie jak inne osoby z Wisły, doświadczyli niedawno porych strat. Wszystko za sprawą powodzi. Teraz żona polskiego skoczka pokazała, jakie szkody ponieśli.

Izabela i Adam Małyszowie stronią od blichtru dużych miast jak Warszawa i Kraków. Na co dzień mieszkają w Wiśle (choć sportowiec czasem mieszka sam w Krakowie, o czym pisaliśmy), gdzie prowadzą również fundację "Wystarczy chcieć" oraz Galerię Sportowych Trofeów. Niestety, ostatnio dotknął ich dramat.

Zobacz wideo "Nie możemy podchodzić treningowo". Adam Małysz po kiepskim dla Polaków konkursie na skoczni normalnej

Izabela Małysz pokazuje szkody. Płakać się chce

Ogromne ulewy pojawiły się w całej Polsce, jednak szczególnie dotknięte nimi było województwo śląskie. Żywioł sparaliżował drogi i centra miast oraz zalał budynki, w tym Galerię Sportowych Trofeów. I choć jak pisał na Instagramie Małysz, sytuacja została już opanowana, niestety nie obyło się bez strat. Sportowiec zaliczany do grona najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii przyznał, że część eksponatów została zniszczona. Teraz jego żona Izabela pokazała za pośrednictwem mediów społecznościowych szkody, jakie wyrządził żywioł. Na zdjęciach przez nią załączonych widać wodę sięgającą kostek i zalane eksponaty. Tym, które znajdowały się w szklanych gablotach, nic się nie stało. Zdecydowanie gorzej było z tymi, które nie były niczym osłonięte, np. kombinezonami narciarskimi. Więcej zdjęć Izabeli i Adama Małyszów oraz strat, jakie ponieśli w wyniku powodzi, zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

To był koszmar! Pierwsza styczność z żywiołem. Potem było już tylko gorzej! - pisała rozemocjonowana pod zdjęciami wody do kostek. - Koszmar! Szok! Płacz i niemoc - dodała pod zdjęciami zalanych eksponatów na swojej instagramowej relacji.

Iza Małysz pokazała stratyIza Małysz pokazała straty instagram.com/izamalysz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.