Kariera Szymona Marciniaka rozkwita. Wszystko za sprawą świetnego sędziowania w mistrzostwach świata w Katarze oraz w finale Ligi Mistrzów. Polak dostaje coraz więcej propozycji. W 2022 roku został okrzyknięty najlepszym sędzią w plebiscycie Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu. Wreszcie przyszedł czas na zasłużony urlop. Wakacje spędza w towarzystwie żony i bliskich. Więcej zdjęć Szymona Marciniaka z wakacji znajdziecie w galerii na górze strony.
Polski sędzia w końcu mógł rozpocząć długo wyczekiwany urlop. Swój wolny czas najchętniej spędza z bliskimi. Niedawno Marciniak wypoczywał w Turcji, a teraz postawił na wakacje na Majorce, ze swoją żoną. Ukochana sędziego dzieli się w mediach społecznościowych wyjątkowymi kadrami z wypoczynku, podczas którego wspólnie mężem zwiedza zapierające dech w piersi miejsca. "Piękna Majorka" - napisała żona arbitra pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.
Jakiś czas temu w wywiadzie dla Kanału Sportowego, w programie "Moc Futbolu", Marciniak wyznał, że dostał bardzo interesującą propozycję z Arabii Saudyjskiej. Przyjęcie jej wiązałoby się z przeprowadzką do tego miejsca i zostaniem tam dwa lata, do momentu rozpoczęcia mistrzostw świata w Stanach Zjednoczonych. Arbiter nie przyjął propozycji i postanowił zostać w Polsce przez najbliższe dwa lub trzy lata. ZOBACZ TEŻ: Szymon Marciniak bohaterem afery. Będzie tego żałować do końca życia? Jest oświadczenie
Matylda Damięcka przeszła samą siebie. Jej grafiki z okazji Dnia Ojca poruszają. "Łzy same lecą"
Nazywali go "polskim Schwarzeneggerem". Zmarł dwa miesiące po druzgocącej diagnozie
Tyle zarabia Doda. Kwoty za posty sponsorowane zwalają z nóg
Korwin Piotrowska nie wytrzymała po komentarzu Rzeźniczaka o ciele influencerki. "Kiedy tak znormalizowaliśmy chamstwo?"
Tak dla jazdy po alkoholu. Skandal, co Skolim głosił na livie. Oto idol naszych dzieci
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Smaszcz w Dzień Ojca pisze o "wychowaniu i braku wzorców". Tymczasem Kurzajewski chwali się prezentem od syna
Kaczorowska w mocnym wpisie na Dzień Ojca. To powiedziała o Peli
Zjadłam lody "Bejba" od Blanki. Nie było "kajna krejza". Jedna rzecz sprawia, że po ich otwarciu będziecie rozczarowani