Skromna Rozenek cała w czerni na Gali Tygodnika "Piłka Nożna". Szymon Marciniak z żoną także zadali szyku

W sobotę 21 stycznia gwiazdy tłumnie przybyły na Galę Tygodnika "Piłka Nożna". Małgorzata Rozenek zaskoczyła skromną stylizacją. Największą uwagę przyciągał jednak garnitur mamy Roberta Lewandowskiego.

W sobotę 21 stycznia odbyła się Gala Tygodnika "Piłka Nożna", podczas której nagrodzono najwybitniejszych przedstawicieli świata futbolu. Statuetki przyznano w kategoriach Piłkarz Roku, Trener Roku czy Drużyna Roku. Na uroczystości nie zabrakło polskich gwiazd, które postawiły na eleganckie stylizacje. Kto prezentował się najlepiej?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wywija beztrosko na lodzie

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

Małgorzata Rozenek cała w czerni na Gali Tygodnika "Piłka Nożna". Szymon Marciniak z żoną także zadali szyku

Małgorzata Rozenek przybyła na Galę Tygodnika "Piłka Nożna" w towarzystwie Radosława Majdana. Para wybrała na tę okazję czerń. Prezenterka pozowała fotoreporterom w długiej czarnej sukni z golfem. Celebrytka postawiła na minimalizm także przy wyborze dodatków. Stylizacje uzupełniały klasyczne szpilki i torebka wykonana z błyszczących metalowych blaszek. Mąż gospodyni "Dzień dobry TVN" również zdecydował się na ciemny total look.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan AKPA

Na Gali Tygodnika "Piłka Nożna" nie mogło zabraknąć także Szymona Marciniaka. Najsłynniejszy polski arbiter pozował na ściance wraz z ukochaną. Sędzia piłkarski miał na sobie szary garnitur w kratę, który zestawił z czarną koszulą i butami w tym samym kolorze. Magdalena Marciniak wybrała natomiast czarny zestaw. Cekinową górę połączyła z klasycznymi, prostymi spodniami. Stylizację uzupełniały złote dodatki, niewielka kopertówka oraz buty na platformie.

Szymon Marciniak z żonąSzymon Marciniak z żoną AKPA

Na uroczystości pojawiła się także Iwona Lewandowska. Mama piłkarza zaskoczyła stylizacją. Zdecydowała się na "piżamowy" garnitur w cielistym kolorze. Uwagę zwracały także dodatki, złoty łańcuch na szyi oraz beżowa torebka marki Louis Vuitton.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz straciła pracę. Jej program znika z anteny. "Plany były inne"

Kto waszym zdaniem prezentował się najlepiej? Więcej zdjęć z gali znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: