Ostry komentarz pod filmikiem Magdy Gessler na Instagramie. "Te plotki są po prostu idiotyczne"

Magda Gessler na jednym z nagrań macha swoimi lokami, uśmiecha się do fanów i posyła im gorące pozdrowienia. Jeden z internautów postanowił dopiec restauratorce naprawdę niemiłym komentarzem.

Wpisy Magdy Gessler od zawsze wywoływały uśmiech na twarzy wszystkich jej fanów. Restauratorka często bawi się słowem i tworzy w ten sposób ciekawe rebusy. Czasem jej komentarze są trochę niezrozumiałe, ale jednocześnie bardzo zabawne. Jakiś czas temu, powstało nawet wideo, w którym sławni aktorzy czytają zawiłe posty gwiazdy "MasterChefa". Niedawno Gessler wrzuciła na Instagram filmik, który miał być pozdrowieniami dla fanów. Nie wszyscy jednak podeszli do niego tak pozytywnie jak ona.

Zobacz wideo Plotek z wizytą u Magdy Gessler. Jak wygląda wnętrze restauracji?

Magda Gessler macha włosami i posyła buziaki do kamery

Filmik przedstawia Gessler w promieniach zachodzącego słońca. Możemy na nim zobaczyć uśmiechniętą restauratorkę, która macha swoją bujną burzą loków, a następnie wysyła buziaki swoim fanom. Niektórzy internauci doszukali się jednak nieuzasadnionych powodów do zmartwień i postanowili wyrazić swoją opinię w niemiłym komentarzu. Więcej zdjęć rozweselonej Magdy Gessler znajdziecie w galerii na górze strony.

 Niemiły komentarz pod filmikiem Magdy Gessler 

Jeden z użytkowników nie wiadomo, z jakiego powodu, doszukał się na filmiku oznak, że Magda Gessler jest pod wpływem "napitku". W komentarzu postanowił wyrazić swoje "zmartwienie". Magda Gessler od razu odpowiedziała na niegrzeczną zaczepkę internauty. "Jestem na "MasterChefie"! Te plotki są po prostu idiotyczne". Po chwili reszta fanów restauratorki zaczęła bronić swojej idolki. Wiele osób wskazywało, że to smutne, że każdy, kto ma choć trochę poczucia humoru i dobrze się bawi, posądzany jest od razu o nadużywanie alkoholu. ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler chwali się znajomością z międzynarodową gwiazdą. "Wspólne kolacje są smaczne"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.