Zofia Zborowska wygina się w kuchni. Wnętrze jak z katalogu. "Nie mogę się napatrzeć"

Zofia Zborowska chętnie publikuje zdjęcia swoich wnętrz. Nie jest więc tajemnicą, że dom urządziła bardzo stylowo. Tym razem pozwoliła fanom znów zajrzeć do swojej kuchni. To pomieszczenie zachwyca za każdym razem.

Zofia Zborowska jest jedną z ulubionych gwiazd internautów. Jej profil na Instagramie obserwuje już 492 tysiące followersów, z którymi jest w stałym kontakcie. Regularnie wrzuca nowe zdjęcia i nagrania, prezentując im swoją codzienność, a także chętnie organizuje Q&A i odpowiada na pytania. Tym razem postanowiła znów zaprezentować swoją kuchnię. To wnętrze wygląda jak z katalogu.

Zobacz wideo Zofia Zborowska i Andrzej Wrona walczą o życie ukochanego psa

Zofia Zborowska w kuchni. Ona wygina się przy blacie, a my patrzymy na meble

Zofia Zborowska nie ma oporów, by pokazywać fanom na Instagramie wnętrza swojego domu. Wręcz przeciwnie - to właśnie w tym miejscu spędza z rodziną najwięcej czasu i właśnie tu powstaje najwięcej zdjęć lub nagrań, które później trafiają na jej profil. Nie dziwi też fakt, że chętnie prezentuje pomieszczenia w swoim domu, bo wszystkie są stylowo urządzone. Ostatnio fani mogli podziwiać jej łazienkę, w której zaskakuje czarny kolor i wielka wanna niczym w SPA. Kuchnia robi nie mniejsze wrażenie, o czym mogliśmy się przekonać, oglądając najnowsze nagranie aktorki.

Tym razem Zofia Zborowska postanowiła zaprezentować fanom jeden ze swoich kuchennych sprzętów i w tym celu wrzuciła nagranie, pokazując jak wygina się przy blacie. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim wystrój tego pomieszczenia. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd i popularnych trendów, Zofia Zborowska nie postawiła w kuchni na sterylną biel. Aktorka wybrała ciemną zieleń, co było strzałem w dziesiątkę. Z kolorze zielonym są u Zofii Zborowskiej zarówno szafki, jak i kafelki nad blatem. Zieleń doskonale komponuje się z brązem, który pojawił się na blatach, podłodze i nawet ramie okna. Wszystko ze sobą perfekcyjnie współgra i tworzy stylowy klimat. Fani docenili gust aktorki.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska instagram.com/zborowskazofia

Jejku, jaka piękna kuchnia, nie mogę się napatrzeć.
Pani Zosiu, dech mi zapiera. Prze-, prze-, przepiękna kuchnia. Ciepła. Stylowa zieleń. W końcu nie białe, szkliste szpitalne szafki.

"Piękna kuchnia pani Zosiu", "Boska kuchnia" - komentują fani za każdym razem, gdy Zofia Zborowska pokaże to wnętrze.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.