Andziaks na starych zdjęciach. 11 lat temu jeszcze nie była gwiazdą internetu

Jak wyglądała Andziaks jako nastolatka, gdy jeszcze nie była gwiazdą internetu? Sympatyczna i śliczna celebrytka pokazała w mediach społecznościowych swoje zdjęcia sprzed 11 lat, gdy była dużo młodsza. Zobaczcie sami - będziecie zaskoczeni.

Andziaks (naprawdę nazywa się Angelika Trochonowicz) jest gwiazdą internetu młodego pokolenia. Wraz z mężem, Luką (Łukaszem Trochonowiczem) wystąpiła też w programie TVN "Azja Express". Wychowują trzyletnią już córkę, Charlotte Elisabeth. Andziaks od dawna publikuje w sieci zdjęcia i filmiki ze swojej codzienności, a niedawno zdradziła fanom, jak wyglądała jako nastolatka.

Zobacz wideo Andziaks o wizytach u jasnowidza. Przewidział „Azja Express"?

Andziaks na zdjęciach sprzed kilkunastu lat. Tak wyglądała jako nastolatka

Andziaks niedawno opublikowała na Instagramie kilka swoich fotografii z czasów, gdy jeszcze nie była gwiazdą internetu. Zdjęcia zrobiono w 2012 roku, gdy miała 16 lat. Trzeba przyznać, że już wtedy była bardzo ładna, co miało odzwierciedlenie w nagrodach, jakie zdobywała w konkursach piękności. Na jednym ze zdjęć Andziaks trzyma w ręku dyplom, a na ramieniu ma szarfę za zajęcie wysokiego miejsca na podium.

Andziaks chętnie pokazuje swoją codzienność. Ma setki tysięcy obserwujących

Andziaks jest bardzo popularną youtuberką i influencerką, którą obserwują setki tysięcy fanów i fanek. Kocha podróże do egzotycznych krajów, które bardzo szczegółowo relacjonuje w mediach społecznościowych. Jest także właścicielką sklepu ze świecami zapachowymi, dyfuzorami i pachnącymi woskami. Więcej zdjęć influencerki z dawnych lat znajdziecie w naszej galerii. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Marta i Paweł przedłużyli podróż poślubną. Zrobili to dla syna

Andziaks w 2012 rokuAndziaks w 2012 roku fot. instagram.com/andziaks

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.