"Zakazany owoc". To już pewne. Jeden z kluczowych bohaterów znika z obsady

"Zakazany owoc" to kolejny turecki serial, który skradł serca polskich widzów. Miłością obdarzyli oni szczególnie jednego bohatera, ale niestety jego wątek dobiegł końca.

"Zakazany owoc" pod konie czerwca 2022 roku zastąpił na antenie Telewizji Polskiej inny turecki serial - uwielbiana przez Polaków telenowela "Miłość i przeznaczenie". Nowa produkcja również spodobała się widzom, a wielu z nich nie może się wręcz oderwać od telewizorów. Ta wiadomość może ich jednak nie ucieszyć. Halit Argun znika z obsady. 

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Zakazy owoc". Halit umrze w wyniku obrażeń po wypadku

Nadchodzące odcinki "Zakazanego owocu" poświęcone będą koszmarnej sytuacji, w jakiej znajdzie się Yildiz (Eda Ece). Najpierw mąż kobiety, biznesmen Halit Argun, ulegnie poważnemu wypadkowi. Mężczyzna spadnie ze schodów. Wcześniej oskarżał żonę o zdradę i odebrał jej syna. W dodatku wykluczył ją ze spadku, co oznacza, że kobieta zostanie bez środków do życia po jego śmierci

Sytuacja zmusi wdowę do znalezienia pracy. Jednak jej matka będzie miała dla niej inne rozwiązanie. Asuman (Melisa Dogu) zacznie naciskać na córkę, aby ta znalazła jak najszybciej nowego, bogatego partnera, który pomoże jej się ustatkować. W poszukiwaniach odpowiedniego kandydata pomagać będą niemal wszyscy. Wtedy na horyzoncie pojawi się przystojny i tajemniczy Cagataya, którego nazywają "najbardziej pożądanym kawalerem w Stambule".

Tak prezentują się bohaterzy nadchodzących odcinków "Zakazanego owocu". Więcej zdjęć w galerii

'Zakazany owoc''Zakazany owoc' youtube/@kanevdioza8198

Yildiz znów będzie zakochana. Wiemy kto zagra jej nowego partnera

Caner pokaże Yildiz zdjęcie Cagataya Kuyucu (Berk Oktay), będącego synem potentata branży turystycznej. Po śmierci Halita to on po części przejmie dowodzenie w jego firmie. Między nim a wdową zacznie powoli rosnąć uczucie, które moment kulminacyjny osiągnie w 266. odcinku. Ten zostanie wyemitowany na antenie TVP2 20 lipca. 

Rolę nowego partnera Yildiz odgrywa Berk Oktay, który zawodowo zajmuje się zarówno aktorstwem, jak i modelingiem. Pozował dla takich domów mody jak Dolce & Gabbana oraz Prada. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w konkursie na Najlepszego Modela Turcji. W telewizji  zadebiutował w 2007 roku w serialu "Tatl? Bela Fadime". W Polsce w 2013 roku emitowano inną produkcję z jego udziałem - "Nadzieja i miłość". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.