Lewandowska bawi się z Laurą w dziecięcym pokoju. Który to dom? My się już pogubiliśmy

Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała na Instagramie, jak wygląda pokój jej córki. Niestety nie mamy pojęcia, w której posiadłości "Lewych" wykonano fotografię.

Anna i Robert Lewandowscy to bez dwóch zdań pracowici i bardzo przedsiębiorczy ludzie. Nie jest tajemnicą, że małżonkowie dysponują ogromnym majątkiem, a sporą jego część inwestują w nieruchomości. "Lewi" do niedawna zamieszkiwali w willi w Monachium, a oprócz tego dorobili się m.in. apartamentu w Warszawie, posiadłości na Mazurach oraz dwóch domów w Hiszpanii. Letnia rezydencja mieści się na Majorce, a na co dzień rodzina trenerki i piłkarza mieszka niedaleko Barcelony. Nic więc dziwnego, że gdy Anna lub Robert publikują zdjęcia wnętrz domu, można się nieco pogubić.

Zobacz wideo Anna Lewandowska spędza czas z Laurą. Pokazała jej twarz

Anna Lewandowska pozuje z Laurą w pokoju córki. Urocze wnętrze

Łamigłówką jest choćby fotografia, która pojawiła się na Instagramie trenerki na początku czerwca. "Lewa" pozuje na niej z młodszą córką, Laurą, trzymając przed dziewczynką pluszowego królika. Choć nie ma wątpliwości, że to dziecięcy pokój, wnętrze zostało urządzone z bardzo dużym smakiem. Dominują tu odcienie beżu i szarości, a ściany zostały pomalowane na biało. Widać także drewniane meble, a na środku pomieszczenia stoi stolik, który zapewne sprawdza się do rysowania czy wspólnego czytania. Laura musi być też ogromną fanką królików - zabawki z tym motywem zostały starannie poukładane na zawieszonych na ścianie półkach.

 

Fani byli zachwyceni pokojem młodszej pociechy Lewandowskich. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Jak słodko", "Piękna rodzina", "Jakie urocze zdjęcie" - pisali internauci. Trenerka nie oznaczyła na zdjęciu lokalizacji, nie wiadomo więc, w którym domu sportowców znajduje się uroczy dziecięcy azyl Laury. Można jednak przypuszczać, że córki pary mają swoje małe królestwa w każdej z rezydencji.

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury. Dziewczynka przypadkiem weszła w kadr

Anna i Robert Lewandowscy chronią prywatność córek i nie pokazują ich twarzy w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym profilu trenerki można było dostrzec twarz młodszej pociechy sportowców. Trenerka opublikowała nagranie z biura. W pracy towarzyszyła jej córka. Laura bawiła się w tle, jednak w pewnym momencie odwróciła się przodem do kamery. Dzięki temu obserwatorzy celebrytki mogli zobaczyć, jak wygląda dziewczynka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.