Gąsowski zmagał się z seksoholizmem. Spotykał się z ośmioma kobietami na raz

Piotr Gąsowski w podcaście "WojewódzkiKędzierski" szczerze opowiedział o relacjach z kobietami. Przyznał, że spotykał się z ośmioma jednocześnie.

Piotr Gąsowski przez kilkanaście lat był partnerem Hanny Śleszyńskiej, z którą ma syna Jakuba. Później związał się ze znaną z "Tańca z Gwiazdami" Anną Głogowską. Doczekali się córki Julii. Aktor pozostaje w dobrych relacjach z byłymi partnerkami. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" wrócił do czasów, gdy spotykał się z wieloma kobietami jednocześnie. Przyznał, że z każdą z nich go coś łączyło.

Zobacz wideo Skrzynecka o geście solidarności Gąsowskiego. Wbiła szpilę Rockowi?

Piotr Gąsowski spotykał się z ośmioma kobietami jednocześnie. "Nikogo nie zdradzałem"

Kuba Wojewódzki odniósł się do słów Piotra Gąsowskiego, w których mówił o tym, że z każdą kobietą, z którą szedł do łóżka, był emocjonalnie związany. "Dlaczego to mówisz i robisz to tym biednym dziewczynom, które podrywałeś?" - zapytał prowadzący. Prezenter ostro zareagował na te słowa. "Brzydziłem się zawsze, jak widziałem dziadów w moim wieku, podrywających te młode dziewczyny, hostessy. Tym dziadom wydawało się, że wszystko im wolno, budziło to moje obrzydzenie i niechęć. Powiedziałem sobie, że nigdy w życiu i dlatego nie dam sobie niczego wmówić. Niech jakaś dziewczyna się zgłosi, że ją emablowałem, wykorzystując, że jestem znany itp.".

W dalszej części rozmowy Wojewódzki wrócił do wyznania Gąsowskiego na temat seksoholizmu. "Sam powiedziałeś, że miałeś okres popadnięcia w seksoholizm". Wtedy aktor przyznał, że to prawda i ujawnił, że potrafił jednocześnie spotykać się z ośmioma kobietami.

Tak, ale wszystkie te kobiety były mi bardzo bliskie. To nie było zaliczanie, to był krąg ośmiu dziewczyn. One nie miały związków, ja nie byłem w związku. To było dawno, byłem młody, nikogo nie krzywdziłem, nikogo nie zdradzałem.

Piotr Gąsowski: "Jestem porządnym facetem, dobrym ojcem"

Gąsowski zapewnił, że mimo licznych kontaktów z kobietami, uważa się za porządnego człowieka. Przytoczył słowa znajomej, Majki Jeżowskiej. "Wbrew pozorom jestem bardzo porządnym człowiekiem. Jak mówi Majka Jeżowska: Gąs, ty jesteś bardzo porządnym człowiekiem, tylko nikt o tym nie wie. (...) Jestem porządnym facetem, dobrym ojcem" - dodał.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.