Adoptowany syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a ma już 28 lat. Connor Cruise chroni prywatność. Bardzo się zmienił

Connor Cruise to 28-letni syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a. Mężczyzna rzadko udostępnia swoje zdjęcia w sieci. Ostatnio jednak zrobił wyjątek.

Connor Cruise jest jednym z dwojga dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a. 28-latek i jego starsza siostra są adoptowani. Po rozwodzie aktorskiej pary zamieszkali z ojcem, ponieważ podobnie jak Cruise są scjentologami. Cruise rzadko pojawia się w mediach, nie jest również aktywny na Instagramie. W ostatnim czasie udostępnił pierwszy post od zeszłego lata. Na nowym zdjęciu 28-latek gra w golfa z przyjacielem w Pelican Golf Club w Belleair na Florydzie. Podpisał zdjęcie dwoma golfowymi emotikonami.

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a ma już 28 lat

Connor Cruise ostatni post opublikował na Instagramie w sierpniu 2022 roku. Udostępnił wówczas film nagrany podczas wyprawy na ryby. W ostatnich latach syn aktorskiej pary udostępniał głównie zdjęcia, na których wędkuje lub grilluje. Od czasu do czasu zamieszcza również posty zawierające jego zdjęcie z dzieciństwa z siostrą Bellą Cruise. Connor ma również stronę na Instagramie poświęconą grillowaniu mięs. Chociaż w dużej mierze trzyma się z dala od światła reflektorów, przez lata sporadycznie pokazywał się na imprezach sportowych w towarzystwie ojca. 

 

Jak wygląda córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a?

Siostra Curise'a, Bella, również w dużej mierze trzyma się z dala od mediów. Wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do Londynu, a jej pasją jest sztuka i malarstwo. W 2015 roku wyszła za mąż za konsultanta IT Maxa Parkera. Bella Nicole Cruise - w przeciwieństwa do brata jednak - prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obserwuje ją nieco ponad 45 tys. osób. Artystka dzieli się tu jednak przede wszystkim zdjęciami swoich prac, a prywatne zdjęcia wrzuca wyjątkowo rzadko. Wyjątek zrobiła pod koniec marca, dodając na InstaStories selfie, na którym zaprezentowała nową fryzurę. Więcej zdjęć Belli Kidman Cruise znajdziecie pod tym adresem.

Pozostałe dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a

Aktorska para doczekała się także pociech z innych związków. Kidman w 2006 roku wyszła za mąż za muzyka Keitha Urbana, z którym ma dwie córki urodzone przez surogatkę. Tom Cruise z kolei w kwietniu 2006 roku został mężem Katie Holmes, z którą doczekał się córki Suri urodzonej w tym samym roku. Sześć lat później Holmes złożyła pozew o rozwód. Tom Cruise nie ma obecnie kontaktu z córką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.