Tom Cruise i Nicole Kidman mają 30-letnią córkę. Rzadko publikuje swoje zdjęcia, ale zrobiła wyjątek

Podczas 11-letniego małżeństwa Nicole Kidman i Tom Cruise doczekali się dwójki adopcyjnych dzieci. Bella Kidman Cruise, która w grudniu ubiegłego roku skończyła 30 lat, nie poszła w ślady słynnych rodziców i na co dzień stroni od blasku fleszy.

Nicole Kidman i Tom Cruise przed laty tworzyli jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Pobrali się w 1990 roku i starali o dziecko, jednak aktorka miała problem z donoszeniem ciąży. Aktorska para zdecydowała się na adopcję. W 1992 roku do ich rodziny dołączyła córka Bella, a trzy lata później adoptowali także chłopca o imieniu Connor. Po rozwodzie pary w 2001 roku dzieci znalazły się pod opieką Cruise'a, który postanowił wychować je zgodnie z zasadami scjentologii. W mediach pojawiały się plotki, że Bella nie utrzymuje kontaktów z matką, jednak, jak podaje Page Six, córka znanej pary zdementowała je już w 2016 roku.

Zobacz wideo Maja Hyży planuje kolejne dzieci?

Jak dziś wygląda córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman?

Mimo nazwiska, które spokojnie mogłoby otworzyć jej drzwi do wielkiej kariery, Bella Nicole Cruise stroni od mediów. Wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do Londynu, pasjonuje się sztuką i malarstwem, a w 2015 roku wyszła za mąż za konsultanta IT, Brytyjczyka Maxa Parkera. Bella Nicole Cruise prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje nieco ponad 45 tys. osób. Artystka dzieli się tu jednak przede wszystkim zdjęciami swoich prac, a prywatne zdjęcia wrzuca wyjątkowo rzadko. Wyjątek zrobiła pod koniec marca, dodając na InstaStories selfie, na którym zaprezentowała nową fryzurę. Więcej zdjęć Belli Kidman Cruise znajdziecie w galerii na górze strony.

Bella Kidman CruiseBella Kidman Cruise instagram.com/@bellakidmancruise

Zarówno Bella, jak i jej brat Connor podjęli decyzję o dołączeniu do Kościoła Scjentologicznego, podobnie jak ich ojciec. Nicole Kidman, która sama nie jest scjentolożką, zaakceptowała ich wybór. Jak przyznała w wywiadzie udzielonemu "Who" w 2018 roku, stwierdziła, że obydwoje są dorośli i mogą podejmować własne decyzje. "Zdecydowali, że będą scjentologami, a moim zadaniem jako ich matki, jest kochanie ich" - tłumaczyła.

Pozostałe dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a

Zarówno Kidman, jak i Cruise doczekali się dzieci także z kolejnych związków. Aktorka w 2006 roku wyszła za mąż za muzyka Keitha Urbana, z którym ma dwie córki urodzone przez surogatkę. Tom Cruise z kolei w kwietniu 2006 roku został mężem Katie Holmes, z którą doczekał się córki Suri urodzonej w tym samym roku. Sześć lat później Holmes złożyła pozew o rozwód, a Cruise nie ma obecnie żadnego kontaktu z córką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.