Katarzyna Bosacka oceniła sklepowe żurki. Tego unikaj jak ognia

Katarzyna Bosacka wzięła pod lupę ogólnodostępne żurki. Edukatorka ma dla Polaków kilka rad przy wyborze wielkanocnych produktów.

Katarzyna Bosacka już od lat uświadamia Polaków w kwestii zdrowego jedzenia. Prezenterka apeluje o czytanie składu zakupionych produktów. Dzieli się wiedzą nie tylko w telewizji, ale również w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie zestawiła na Instagramie skład żurków, które są dostępne w sklepach. Prezenterka podzieliła się kilkoma radami dla kupujących, jak i wskazała, czego należy unikać jak ognia.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka zdradza, jakie produkty zawsze warto mieć w lodówce

Katarzyna Bosacka ocenia sklepowe żurki. Czego unikać? 

Z okazji Wielkanocy, Katarzyna Bosacka wzięła pod lupę 15 ogólnodostępnych produktów. Wśród nich znalazły się gotowe żurki, białe barszcze, zakwasy, zupa instant i mrożona. Prezenterka przeanalizowała ich składy i podzieliła się wnioskami na Instagramie. Edukatorka uczuliła o zwracanie uwagi na to, aby żurki nie miały w składzie wzmacniaczy smaku, oleju palmowego, barwników, aromatów czy konserwantów.  Poradziła również, że warto również kupować taki produkt, który ma w sobie jak najwięcej zakwasu. Jeśli chodzi zaś o sam zakwas, jego skład powinien być jak najkrótszy i składać się z wody, mąki oraz przypraw. 

 

Katarzyna Bosacka ostatnio wywołała burzę w sieci. Poszło o... sałatę

Katarzyna Bosacka w ostatnim czasie opublikowała tzw. spożywczy trick na przechowywanie sałaty. Nagranie szybko wywołało burzę w komentarzach, a widzowie zarzucili prezenterce nieścisłości w komunikacji. Do wideo odniosła się również Jagna Niedzielska, blogerka zajmująca się ekologią i zdrowym żywieniem. Instagramerka na Instagramie ma nawet wyróżnioną zakładkę z relacjami, na których obala "bzdury p. Kasi".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.