Ojciec Dody miał udar. Wokalistka przekazała informacje o jego stanie zdrowia

Doda podzieliła się z fanami przykrą informacją. Napisała, że jej ojciec przeszedł udar, a o stan jego zdrowia dopytują zaniepokojeni fani artystki.

Doda ma na Instagramie pokaźne grono odbiorców. Wokalistkę obserwuje ponad milion osób. To tam publikuje informacje związane z promocją jej płyty, ale także dzieli się efektami sesji zdjęciowych i dodaje kadry z życia prywatnego. Oprócz tego dba o kontakt z fanami, czego potwierdzeniem może być ostatnie Q&A, które zorganizowała. Jeden z użytkowników zadał jej pytanie dotyczące stanu zdrowia jej ojca - Pawła Rabczewskiego. Okazuje się, że mężczyzna przeszedł udar. Doda wyjawiła, jak aktualnie czuje się jej tata.

Zobacz wideo "Love Island". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie

Tata Dody znalazł się w szpitalu. Artystka zdradza, jak się czuje

Piosenkarka 24 marca poruszyła temat kradzieży jej pomysłów na stroje sceniczne, której miał się dopuścić stylista gwiazdy. Wyjawiła, że wymyśliła kilka stylizacji, które miały powstać na planowaną przez nią trasę koncertową. Wszystko wskazuje na to, że po kłótni ze stylistą, jej pomysły zostały wykorzystane przy tworzeniu strojów dla innej artystki. Doda stwierdziła jednak po czasie, że problemy z ubraniami nie są najważniejsze. Doszła do takich wniosków, ponieważ teraz mierzy się z trudną sytuacją w życiu prywatnym. Jej ojciec przeszedł udar, a zdrowie rodziców jest dla niej sprawą priorytetową.

Czym ja się przejmuję bez sensu? To tylko ciuchy. (...) Ważniejsze są inne problemy. Ojciec w szpitalu. Trzeba się zająć poważnymi rzeczami - podkreśliła.

Doda udostępniła fanom Q&A. Oprócz pytań na temat wystąpienia w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" pojawiły się też takie dotyczące zdrowia Pawła Rabczewskiego. Piosenkarka w odpowiedzi na pytanie zadane przez fana napisała, że jej ojciec jest już w domu. Okazuje się, że stan Pawła Rabczewskiego jest stabilny i dzięki szybkiej reakcji bliskich może już odpoczywać w zaciszu domowym z rodziną i najbliższymi.

Jest już w domu. Udar. Mieliśmy dużo szczęścia - podsumowała.

Dodę łączą z ojcem bardzo bliskie relacje

Doda wielokrotnie wspominała, że ma bardzo bliski kontakt z ojcem. Paweł Rabczewski jest polskim sztangistą, który ma na koncie wiele sukcesów zawodowych. Jest m.in. medalistą mistrzostw świata i Europy. Wokalistka często podkreślała, że to dzięki wychowaniu w sportowym duchu jest bardzo ambitna i nigdy się nie poddaje. Udar, który przeszedł ojciec Dody, nie jest niestety jedynym problemem zdrowotnym, z jakim Paweł Rabczewski musiał mierzyć się w ostatnim czasie. W styczniu sportowiec również znalazł się w szpitalu i przeszedł trudną operację. Doda informowała wówczas w mediach społecznościowych, że na szczęście zabieg przeszedł pomyślnie.

DodaDoda Instagram / Doda screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.