Joanna Koroniewska porównuje swoje dwie fryzury. Pierwsza ułożona, druga rozczochrana. Trzy grosze dorzucił Dowbor

Joanna Koroniewska pokazała się w dwóch odsłonach i poruszyła ważny temat. Internauci są pod wrażeniem.

Joanna Koroniewska podobnie jak Aleksandra Żebrowska porusza na Instagramie ważne tematy dotyczące samoakceptacji. Obie kobiety publikują zdjęcia, na których prezentują się w naturalnych odsłonach, w domowym anturażach i bez makijażu. To ważne, zwłaszcza teraz, kiedy w sieci nie brakuje kadrów edytowanych w programach do obróbki graficznej, czy "poprawianych" filtrami. Koroniewska pozostaje wierna swojemu podejścu - właśnie pokazała się w dwóch odsłonach i je porównała. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska z ważnym przekazem

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie dwa swoje zdjęcia. Na obu pozuje bez makijażu. To, co jednak różni oba ujęcia, to przede wszystkim fryzury aktorki. Na pierwszym ujęciu Koroniewska ma wypielęgnowane włosy, które układają się w idealne hollywoodzkie fale. Pukle się błyszczą i robią wrażenie. Uczesanie wygląda tak, jakby gwiazda wyszła właśnie z salonu fryzjerskiego. Tymczasem na drugim ujęciu Koroniewska prezentuje się w związanych włosach, a więc fryzurze, która jest wygodna. Celebrytka postanowiła porównać oba uczesania. 

Ale o co chodzi z tymi ułożonymi włosami? Że tak "wypada"? Ja tam nie widzę w wyglądzie żadnej ZNACZĄCEJ różnicy. A wy?! I mam nadzieję, że nie jestem jedyna. Kto jeszcze #TEAMnieuczesany?! - napisała.
 

Jak widać, gwiazda znów pokazała, że ma do siebie dystans. Udowodniła też, że pewność siebie nie jest zależna od fryzury czy makijażu lub jego braku. Pod postem aktorki szybko pojawiło się wiele komentarzy. Fani dziękowali jej za wpis. Głos zabrała też Agnieszka Włodarczyk, której tak jak Koroniewskiej bardziej podobały się włosy nieuczesane: Rozczochrańce są seksi - napisała aktorka. Na tym nie koniec, bo swoje trzy grosze dorzucił też Maciej Dowbor. Przewrotnie napisał, że woli żonę w pierwszej odsłonie: Mnie się tam podoba w rozpuszczonych! Ale kogo tam interesuje moje zdanie - czytamy. Cóż, nie ma to jak komplement od męża. 

Więcej o: