Doda o relacji z dziećmi Pachuta. "Wiecie, że to jest nieodwzajemnione"

Doda od zawsze twierdziła, że nie marzy o potomstwie. Obecnie jednak ma częsty kontakt z pociechami swojego nowego partnera. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi ukochanego.

To, że Doda nie planuje dzieci, nie jest żadną tajemnicą. Gwiazda wielokrotnie podkreślała to w wywiadach. Od kilku miesięcy spotyka się z Dariuszem Pachutem. Jej partner ma dwójkę pociech z poprzedniego związku. Doda zdążyła spędzić z nimi sporo czasu. W rozmowie z "Faktem" szczerze opowiedziała o swoim kontakcie z potomstwem Pachuta.

Adam z 'Love Island', Doda"Love Island". Doda dołączyła do krytykujących Adama. Krótko i na temat

Zobacz wideo "Love Island". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie

Doda opowiedziała, jak dogaduje się z dziećmi Pachuta 

Doda i Dariusz Pachut od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwy związek. Para często publikuje wspólne zdjęcia na profilach w mediach społecznościowych. Ratownik medyczny ma dwójkę dzieci z poprzedniej relacji. Syn i córka Pachuta często widują jego nową partnerkę. Razem z Dodą pojechali na wspólny wyjazd do Zakopanego. Fani zastanawiają się, jak gwiazda dogaduje się z pociechami swojej drugiej połówki. W końcu piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że nigdy nie czuła instynktu macierzyńskiego. W wywiadzie z "Faktem" wyznała, że mimo braku entuzjazmu z jej strony, dzieci zawsze ją lubiły.

Dzieci mnie bardzo lubią. Paradoksalnie, wiem to od wielu lat, że wszystkie dzieci moich przyjaciółek mnie po prostu kochają, sama tego nie rozumiem. Pytam je "dlaczego wy mnie tak kochacie, przecież wiecie, że to jest nieodwzajemnione". Ale one się z tego cieszą i jeszcze bardziej mnie kochają - zdradziła piosenkarka.

Dodała także, że dzieci wyczuwają jej dobre intencje i szczerość. Pomimo braku chęci posiadania potomstwa piosenkarka uważa, że ma dobre podejście do najmłodszych. Choć wielokrotnie poruszała ten temat, co jakiś czas wciąż jest pytana o ewentualne powiększanie rodziny (notabene warto podkreślić, że pytanie kogokolwiek o ciążę jest bardzo niewłaściwe). Tak było w przypadku programu "Doda. 12 kroków do miłości". Jeden z kandydatów marzył, aby zostać tatą. Artystka po raz kolejny musiała podkreślić, że nie chce mieć dzieci. Na ten temat wypowiedziała się również w "Pytaniu na śniadanie".

Ten, kto się decyduje na dziecko, nie może ulegać presji społeczeństwa, swojej, mamy, rodziny, partnera. (...) Sama prokreacja nie jest sztuką. Sztuką jest wychowanie tego dziecka na dobrego i wartościowego człowieka - stwierdziła.

Doda chętnie wrzuca relacje na Instagram z dziećmi partnera. Po zdjęciach widać, że świetnie się razem dogadują.

Doda na InstagramieDoda na Instagramie fot. https://www.instagram.com/dodaqueen/

Podzielacie poglądy Dody na temat macierzyństwa?

 

Doda, PachutPachut nie wytrzymał bez ukochanej. Tak spędzają czas w Hiszpanii. Uff, gorąco

ZOBACZ TEŻ: Doda wkroczyła do "Love Island" i zszokowała uczestników. Ma zamiar zrobić porządek

Więcej o: