Michał Szpak ściął włosy?! Po sieci krąży zdjęcie, na którym ma krótką fryzurę. Efekt? WOW

Michał Szpak od lat nosi długie włosy. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby w krótkiej fryzurze? Do sieci trafiły zdjęcia.

Michał Szpak stworzył wyrazisty wizerunek i nieraz udowodnił, że uwielbia bawić się kreacjami. Tak było np. podczas jednego z finałów "Tańca z Gwiazdami" wystąpił na scenie w olbrzymim płaszczu, który miał 140 m2. Pod nim miał tylko przezroczyste spodnie i czerwoną bieliznę. Od lat jednak wierny jest długim włosom - zazwyczaj nosi je rozpuszczone i zostawia naturalne skręty. Szpak nie eksperymentuje z fryzurą, ale zapewne niektórzy są ciekawi, jak wyglądałby w krótkich pasmach. Zobaczcie!

Dobrosława Zych-Henner, Adrian Urban - show 'Bar' Tak zmieniły się gwiazdy "Baru". Dobrusia to menadżerka sław, a Adrian podróżuje

Zobacz wideo Michał Szpak dba o formę

Michał Szpak w krótkich włosach. Do sieci trafiło zdjęcie

Wizerunkiem Michała Szpaka zabawił się fryzjer gwiazd. Łukasz Urbański udostępnił na InstaStories zdjęcia wokalisty w jego codziennej fryzurze, a obok umieścił przerobiony kadr. Artysta ma na nim krótkie włosy, które podkreśliły jego rysy twarzy. Specjalista zorganizował przy okazji ankietę i zapytał obserwatorów, jakiego Michała wolą. Oto wyniki:

Michał tylko w długich - 27 proc.
WOW, niech skraca - 73 proc.

Michał SzpakMichał Szpak Screen z Instagram.com/ lukiur

Michał Szpak jest niezmiernie dumny ze swoich włosów. Jakiś czas temu został ambasadorem jednej z marek kosmetycznych. Nie ukrywa, że długie pasma mają dla niego duże znaczenie:

Moje włosy są moją siłą. Pozwalają mi czuć się sobą. Zawsze tak było, nawet gdy inni patrzyli na nie z dezaprobatą. (...) mogę pokazywać innym, że włosy dają nam siłę do tego, żeby pomimo wszystkich przeciwności – mieć odwagę do bycia sobą - mówił w reklamie.

Joanna Przetakiewicz Przetakiewicz na zdjęciu z młodości. Spójrzcie na jej brwi

A wam, w jakiej odsłonie bardziej podoba się Michał Szpak? Myślicie, że powinien zastanowić się nad zmianą i odwiedzić fryzjera?

Więcej o: