Anna Mucha namawia Katarzynę Cichopek na nowy projekt. Chyba nie takiej reakcji się spodziewała

Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Katarzyną Cichopek. Aktorka zapowiedziała też wspólny projekt. Internauci nie podzielają jej entuzjazmu. Pojawiły się krytyczne komentarze.

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek znają się od lat. Wszystko za sprawą serialu "M jak miłość", w którym obie występują. Celebrytki miały okazję teraz spotkać się podczas wypadu w góry. Nie obyło się bez wspólnego selfie. Anna Mucha zapowiedziała nawet nowy projekt z ukochaną Macieja Kurzajewskiego. Internauci nie byli jednak zachwyceni tym pomysłem.

Cichopek i Mucha spotkały się na stoku. Anna w przedłużonych rzęsach, Katarzyna naturalnie Cichopek i Mucha na stoku. Anna w przedłużonych rzęsach, Katarzyna naturalnie

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Anna Mucha mówi o nowym projekcie z Katarzyną Cichopek. Internauci: Już mi z lodówki wygląda

Na instagramowym profilu Anny Muchy pojawiło się zdjęcie z Katarzyną Cichopek. Z opisu wynika, że panie mają też wspólne plany. 

Czasem łatwiej się spotkać w ten sposób niż w Warszawie. Namawiam Katarzynę Cichopek na udział w moim kolejnym projekcie. Chcecie zobaczyć Kasię w nowej roli? - zapytała na Instagramie Anna Mucha.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Okazuje się jednak, że komentujący mają już przesyt Katarzyny Cichopek w mediach i nie podzielają entuzjazmu Anny Muchy w kwestii nowego projektu.  Ich wpisy nie pozostawiają złudzeń. 

Nie. Kasi już podziękujemy.
Nie. Za dużo jej teraz.
Nie. Już mi z lodówki wygląda, nie muszę nawet otwierać drzwi. Sama się wciska.

To tylko niektóre komentarze internautów, którzy byli raczej sceptycznie nastawieni do pomysłu Anny Muchy. 

Katarzyna Cichopek, Anna MuchaKatarzyna Cichopek, Anna Mucha Fot. KAPiF

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek jest obecnie jedną z największych gwiazd TVP. Prezenterka prowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie". Jest także jurorką w "You Can Dance. Nowa generacja". Myślicie, że za dużo już wszędzie Katarzyny Cichopek i zwyczajnie znudziła się widzom?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spotkali na stoku Annę Muchę "Kurzopki" szusują na stoku. Nagle pojawiła się ona. Co za spotkanie!

Więcej o: