Nie uwierzycie, ile mają lat. Te gwiazdy wyglądają zdecydowanie młodziej, niż mają zapisane w dowodzie

Trudno uwierzyć, że są obecni w show-biznesie już od tylu lat. Wyglądają, jakby czas się dla nich zatrzymał. Częściowo w niektórych przypadkach jest to zasługa genów. W dużej mierze odpowiedzialny za taki stan rzeczy jest także zdrowy styl życia, diety i treningi. Nie można jednak zapominać o operacjach plastycznych. Niektóre gwiazdy otwarcie się do tego przyznają.

Utrzymanie figury i stałej wagi to już wyczyn. Po czterdziestce spada metabolizm, bywa, że organizm zaczyna się buntować. Dieta i treningi nie przychodzą już tak łatwo. Jednak oni przeczą wszelkim zasadom. Dla tych gwiazd czas stanął w miejscu wiele, naprawdę wiele lat temu.

Zobacz wideo Jak się rozwija najmłodszy synek Ibisza? "Zdjęta ze mnie skóra"

Jennifer Lopez - 53 lata

Jennifer Lopez jest po pięćdziesiątce, a wygląda na 25 lat. Góra 35. Fani nie mogą się nadziwić, jak ona to robi. Piosenkarka zdradza jedynie, że ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia.

Nie głodzę się. Ale nauczyłam się tego, jak ważne jest, aby prowadzić zdrowy styl życia. Na przykład zawsze mam ze sobą jakąś przekąskę - warzywa lub owoce. Wtedy nie podjadam słodyczy - opowiadała w jednym z wywiadów.

Jennifer LopezJennifer Lopez Fot. Chris Pizzello / AP Photo

Jane Seymour - 71 lat

Jane Seymour, ukochana przez wszystkich doktor Quinn, dała się poznać szerszej publiczności w 1993 roku. Wtedy to telewizja rozpoczęła emisję kultowego serialu o lekarce na Dzikim Zachodzie. Gdy patrzymy na jej nowe zdjęcia, nie widzimy upływu lat!

Nie lubię się ograniczać w jedzeniu. Jeśli mam ochotę na makaron, to go zjem... Ale tylko pół porcji - zdradziła kiedyś swój sposób na zachowanie obłędnej figury.

Jane SeymourJane Seymour Instagram @janeseymour

Krzysztof Ibisz - 57 lat

Krzysztof Ibisz przez ostatnie lata bywał żartobliwie nazywany najmłodszym pięćdziesięciolatkiem w Polsce. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Dziennikarz wygląda rewelacyjnie. Przypomnijmy, że przygodę z show-biznesem rozpoczął pod koniec lat 80. Co się zmieniło przez te lata? 10-15 lat temu zaczął bardzo o siebie dbać. Zdrowa dieta, treningi przyniosły efekty. Prezenter wydał nawet książkę "Jak dobrze wyglądać po czterdziestce".

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz fot. KAPiF.pl

Vera Wang - 73 lata

Vera Wang, projektantka mody pochodząca z Chin, która na stałe mieszka w Nowym Jorku, zaskakuje na każdym kroku. Po siedemdziesiątce nie zrezygnowała z siłowni, wciąż intensywnie ćwiczy. Trzeba przyznać, ma figurę modelki. Co oprócz diety i sportu pozwala jej zachować rewelacyjną formę? Sypia minimum osiem godzin dziennie.

Vera WangVera Wang Instagram/verawang

Courteney Cox - 58 lat

Courteney Cox, gdy wcielała się w Monikę w latach 90. w serialu "Friends", miała już 30 lat. Niewiele się zmieniła. Jednak gwiazda nie ukrywa, że nie jest to zasługa Matki Natury. Otwarcie przyznaje się, że poddała się małym zabiegom medycyny estetycznej. Co więcej, żałuje tej decyzji.

Courtney CoxCourtney Cox Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Doda i Dariusz PachutDoda ma jedno życzenie na 2023 rok. O Dariuszu Pachucie nie wspomniała

Więcej o: