Kim są rodzice Mamy Ginekolog? Wybudowali ociekający luksusem dom. To po nich ma smykałkę do biznesu

Mama Ginekolog chętnie afiszuje się ze swoim życie prywatnym. Nic więc dziwnego, że wiadomo też nieco o jej rodzicach.

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jako Mama Ginekolog, od jakiegoś czasu jest na ustach Polaków. Wszystko dlatego, że ma na koncie kilka medialnych afer. Jakiś czas temu żaliła się, że nie zdała egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii. Przyznała jednocześnie, że pewnych tematów nie przeczytała, bo uznała, że "nie są w jakikolwiek sposób potrzebne w zawodzie". Podeszła do egzaminu drugi raz i go zdała, choć wcześniej twierdziła, że będzie pisała odwołanie. Teraz o Mamie Ginekolog znów jest głośno, bo pochwaliła się, że po godzinach pracy przyjmuje koleżanki i znajome w gabinecie, który współpracuje z NFZ. W sieci zawrzało, a głos zabrało wiele znanych osób, w tym Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka wytykała ginekolożce, że jest w uprzywilejowanej pozycji. "Takie jak ona są nietykalne, bezkarne, ustawione od dziecka, wujkowie i ciocie zawsze pomogą" - pisała. Wiele osób zastanawia się, więc kim jest rodzina popularnej lekarki. 

Zobacz wideo Mama Ginekolog nie zdała egzaminu na specjalizację

Mama Ginekolog o swojej rodzinie

Mama Ginekolog jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje nie tylko swoją prywatność, ale także bliskich. Jakiś czas temu napisała też kilka słów na temat swoich rodziców. Okazuje się, że to osoby majętne, o czym świadczyć może chociażby luksusowy dom, który wybudowali. Ten widziała niemal cała Polska, bo wnętrza stały się planem zdjęciowym do filmu "Kiler", a konkretnie w scenach w domu Siary. 

Tak, dom Siary to dom rodziców Mamy Ginekolog - napisała na Instagramie.

Rodzice ginekolożki pracowali w Wiedniu, zresztą ona sama tam przyszła na świat. Kiedy wrócili z emigracji, ojciec szył płaszcze dla Hugo Bossa, a matka, Ewa Sochacka, w latach 1991-2000 wydawała poczytne w tamtym czasie pismo wnętrzarskie, osiągając zawodowe sukcesy. 

A teraz wróćmy troszeczkę do lat 90. Moi rodzice wracają z emigracji - mama tworzy pierwsze luksusowe czasopismo o wnętrzach, jest redaktorem naczelnym "Dom&Wnętrze", przyjmuje nagrodę bizneswoman roku 1991. Tymczasem budują swój dom - głowa pęka od pomysłów prosto z czasopism międzynarodowych! Wyobraźnia szaleje. Tym sposobem zamiast salonu mamy wielki basen - napisała.
 

Jak widać, Mama Ginekolog smykałkę do interesów odziedziczyła po rodzicach. 

To moja nauczyła mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moja mama Ewa Sochacki. Mamo, dziękuję - napisała Nicole, publikując zdjęcia z rodzicielką.
 

Nicole Sochacki-Wójcicka wydała dwie książki autobiograficzne i kilka książek kucharskich. Po tym, jak urodziła syna, postanowiła założyć bloga o charakterze parentingowym. Jest członkinią zarządu pięciu firm. Sprzedaje między innymi ubrania, kosmetyki czy rzeczy potrzebne do wyprawki dla dziecka i mam. W 2020 roku pojawiła się na liście najbardziej wpływowych Polaków tygodnika "Wprost".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.