Prywatne życie Wojciecha Manna jest owiane tajemnicą. Dziennikarz miał trzy żony. Syn poszedł w jego ślady

Wojciech Mann świętuje 75. urodziny. Dziennikarz brał ślub trzy razy. Z obecną żoną doczekał się syna, który poszedł w ślady ojca. Dziś razem prowadzą audycję.

Wojciech Mann jest jednym z najbardziej cenionych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Przez wiele lat pracował w radiowej Trójce. W przeszłości prowadził też "Szansę na sukces". Obecnie zawodowo związany jest z Radiem Nowy Świat. O jego życiu prywatnym niewiele jednak wiadomo.

Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

Wojciech Mann strzeże swojej prywatności. Co o nim wiemy?

W środę 25 stycznia Wojciech Mann obchodzi 75. urodziny. Dziennikarz pracuje w radiu od niemal 60 lat. Prezenter niechętnie mówi o życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że na ślubnym kobiercu stawał aż trzy razy. W sieci trudno znaleźć informacje na temat dwóch pierwszych wybranek radiowca. Kilkanaście lat temu w wywiadzie dla "Gali" Mann przyznał, że pierwsze małżeństwo sprawiło, że poczuł się "staro".

Poczułem się staro, gdy zrozumiałem, czym jest odpowiedzialność. Tak w okolicach "30". Pierwsze małżeństwo było dla mnie takim progiem. Wtedy dojmująco zrozumiałem, że nie mogę już być wolnym elektronem. Wydoroślałem. Troszeczkę - wspominał.

Dziennikarz dodał jednak, że nie był wówczas wystarczająco dojrzały, żeby spełniać się w roli męża.

Będę łagodny dla mojej byłej żony: nie dojrzeliśmy. Obydwoje - stwierdził.

Trzecią żoną Wojciecha Manna została Ewa Bańska. W rozmowie z "Rewią" ukochana dziennikarza żartowała, że mąż zdobył ją dzięki "niebanalnej strukturze swego ciała". Dziennikarz przyznaje jednak, że małżonka nie pozwala mu na dietetyczne grzeszki.

Pilnuje, żebym się nie napchał. Mam problemy z wagą, zwłaszcza odkąd rzuciłem palenie - mówił na łamach dwutygodnika "Show".

W rozmowie z "Galą" prezenter zdradził też kilka szczegółów na temat wesela.

To nie było jednak takie wesele, jak być powinno. Nie było wynajętej żadnej sali ani samochodu z lalą na masce. Było bardzo kameralne, ale muzyka to była moja robota - opowiadał.

Wojciech Mann i Ewa Bańska doczekali się syna. Marcin ma dziś 32 lata. Radiowiec nie ukrywa, że jest dumny z potomka.

A najlepsze… Sądzę, że udało nam się wychować kulturalnego młodego człowieka, który słyszy i rozumie, co się do niego mówi, sam ładnie mówi i dobrej muzyki słucha - mówił na łamach "Gali".

Marcin Mann jest związany z ojcem także zawodowo. Pełni funkcję menadżera dziennikarza. Razem prowadzą także audycję "Poranna Manna" w Radiu Nowy Świat. Jest też gospodarzem autorskiego programu radiowego "Próby lot".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.