Paulina Gałązka rozbroiła wszystkich w "Kole Plotka". Wystarczyło, że powiedziała, co je na śniadanie [KOŁO PLOTKA]

Paulina Gałązka wystąpiła w najnowszym odcinku "Koła Plotka" i odpowiedziała na pytania, które jeszcze nigdy nie padły. Najdziwniejszą rzeczą, o której wspomniała, okazało się jej ulubione, ciężkostrawne śniadanie.

Paulina Gałązka zdążyła utkwić w pamięci szerszej widowni dzięki udziałowi w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Przy produkcji aktorka współpracowała z Marią Sadowską i Dodą. Paulina Gałązka pozytywnie wypowiedziała się na temat koleżanek po fachu i powiedziała o kulisach kręcenia intymnych scen w filmie. Okazuje się, że aktorzy mają specjalne ułatwienie, które ma im pomóc przy scenach zbliżeń. Zdradziła też, jakie jest jej ulubione śniadanie. Będzie bardzo zaskoczeni. 

Polecamy: Premiera filmu. Gałązka w sukni do ziemi. Nuda? Tylko spójrzcie na to rozcięcie. Lamparska w mini i cekinach. Też bosko

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Paulina Gałązka w "Kole Plotka" była szczera jak nigdy. Będziecie zaskoczeni jej odpowiedziami

Paulina Gałązka w najnowszym odcinku "Koła Plotka" zdradziła, że aktorzy mają specjalne ochraniacze na miejsca intymne, kiedy grają sceny erotyczne. 

Z tymi scenami seksu to jest generalnie tak, że to sprawia wszystkim mega duży kłopot, zakłopotanie, skrępowanie. Jest to tak nieprzyjemne dla wszystkich. (...) Wszyscy mają ochraniacze na swoich miejscach intymnych. Każdy z nas - podkreśliła.

Mało kto mógłby się spodziewać, że aktorka wcale nie odżywia się tylko lekkimi i zdrowymi śniadaniami. Zdradziła nam, że uwielbia jeść rano kaszankę z pomidorami i tym oto posiłkiem żywiła się na planie zdjęciowym "Dziewczyn z Dubaju".

Kocham kaszankę i nic tak dobrze nie nastraja do dnia zdjęciowego, jak zjeść sobie kaszankę z pomidorkiem. (...) Codziennie na śniadanie jadłam kaszankę z pomidorem - podsumowała.

Paulinę Gałązkę możemy ostatnio oglądać na wielkim ekranie w komedii "Na Twoim miejscu". Filmowa Kaśka zamienia się ciałami ze swoim... mężem. Zamiana ta jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. Wybierzecie się do kina?

Więcej ciekawostek i zabawnych odpowiedzi Pauliny Gałązki w "Kole Plotka" znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.