Premiera filmu. Gałązka w sukni do ziemi. Nuda? Tylko spójrzcie na to rozcięcie. Lamparska w mini i cekinach. Też bosko

W Warszawie odbyła się premiera filmu "Na twoim miejscu", w którym między innymi zagrały Paulina Gałązka i Magdalena Lamparska. Zobaczcie, w jakich kreacjach aktorki zaprezentowały się na imprezie.

Już niebawem do kin wejdzie film pt. "Na twoim miejscu". To historia młodego małżeństwa, które pewnego dnia staje przed niespodziewanym zdarzeniem (zamieniają się ciałami). Od tej pory ich wspólne życie wywraca się do góry nogami. W postać głównej bohaterki wcieliła się Paulina Gałązka, z kolei jej męża zagrał Miron Jagniewski. W produkcji zobaczymy także Magdalenę Lamparską. Uroczysta premiera filmu odbyła się 3 stycznia. Naszą uwagę przyciągnęły stylizacje, w jakich aktorki pokazały się na czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo Paulina Gałązka o kontakcie z Dodą i "Dziewczynach z Dubaju". "Napisałam do niej"

Paulina Gałązka i Magdalena Lamparska brylują na premierze najnowszego filmu. Wyglądały rewelacyjnie

Tego wieczoru zdecydowanie największą gwiazdą była Paulina Gałązka, która zaprezentowała się w bardzo eleganckiej stylizacji. Aktorka miała na sobie piękną, długą suknię. Elementem zwracającym uwagę było spore rozcięcie na jej przodzie. W turkusowej kreacji z asymetrycznym dekoltem wyglądała jak grecka bogini. Do stroju dobrała sandały na obcasie tym samym odcieniu i długie kolczyki. Całość świetnie komponowała się z delikatnym makijażem i upiętymi w kok włosami.

!na twoim miejscu - premiera filmu!na twoim miejscu - premiera filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Naszym zdaniem świetnie wyglądała także Magdalena Lamparska, która w przeciwieństwie do swojej koleżanki postawiła na znacznie krótszą kreację. Aktorka na premierę filmu "Na twoim miejscu" wybrała sięgającą do połowy ud, cekinową sukienkę, do której dobrała czarne kozaki i czerwoną niewielką torebkę. Tego wieczoru miała mocniejszy makijaż i rozpuszczone włosy. 

Na twoim miejscu - premiera filmuNa twoim miejscu - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na premierze filmu "Na twoim miejscu" zjawiły się także Sylwia Gliwa i Maria Pakulnis. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak prezentowały się na ściance. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.