Robert Lewandowski sprzedaje torty. W sieci pojawił się cennik. Przygotujcie tysiące

W menu restauracji Roberta Lewandowskiego pojawiły się torty. Słodkie przysmaki to tanich jednak nie należą. Za co płaci się aż tyle?

Robert Lewandowski stawia nie tylko na karierę w świecie sportu. Piłkarz zainwestował m.in. w spółkę z preparatami dla rolnictwa, aplikację służącą do sprzedawania ubrań, a także kupił udziały w firmie, zajmującej się instalacjami fotowoltaicznymi. Oprócz tego otworzył restaurację w Warszawie. W menu znajdziemy m.in. egzotyczne lekkie przekąski, burgery, precle bawarskie, a nawet produkty odpowiednie dla wegan. Niedawno w ofercie pojawiły się także torty. Jeśli chcielibyście zamówić takie ciasto na większą imprezę, to przygotujcie się na spory wydatek. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Luksusowe torty Roberta Lewandowskiego. Piękne, ale i bardzo drogie

Na początku stycznia 2023 roku na instagramowym profilu restauracji NINE's pojawiła się informacja o nowościach w menu. 

Na podium NINE’s od niedawna stoi ta zwycięska trójka. Obłędnie pyszny smak, wysoka jakość produktów i dbałość o każdy szczegół. Właśnie to charakteryzuje torty, które od dziś możecie zamówić do każdej rezerwacji w NINE’s!

Na zdjęciach widzimy trzy torty, które z pewnością pokochałby niejeden fan piłki nożnej. Sprawdźmy zatem, ile trzeba za nie zapłacić.

 

Szczegóły na ten temat znajdziemy na stronie restauracji. Klienci mogą wybrać biszkopt czekoladowy lub waniliowy. Obie te opcje są z kremem śmietankowym, malinami i musem z białej czekolady. Różnią się one nie tylko smakiem i wyglądem, ale również wielkością. Najmniejsze (od czterech do sześciu porcji) w zależności od wariantu, który wybierzemy, kosztują od 386 do 466 złotych. W ofercie znajdują się także torty dwupiętrowe. Za 30 porcji z dekoracją w postaci mchu i mixem piłek należy zapłacić 1236 złotych.

Torty Roberta LewandowskiegoTorty Roberta Lewandowskiego Screen: nines.com.pl

Dla porównania w cukierni, która znajduje się obok restauracji Roberta Lewandowskiego, za tort na dziesięć porcji z dekoracją dla fanów piłki nożnej trzeba zapłacić 340 złotych.

TortTort Screen: deseopatisserie.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.