Królowa Letizia zaliczyła modową wpadkę. Stylizacja piękna, ale pięty chcą wolności od tych butów

Królowa Letizia zazwyczaj zachwyca swoimi bezbłędnymi stylizacjami i inspiruje kobiety na całym świecie. Nie tym razem. Założyła modny komplet, ale coś poszło nie tak. Buty są zdecydowanie za małe, a pięty próbują się uwolnić.

Hiszpańska królowa Letizia od lat zaliczana jest do grona najlepiej ubranych monarchiń na świecie. Żona króla Filipa VI zazwyczaj olśniewa urodą i doborem stylizacji. Tym razem postawiła na modny komplet i wyglądała przepięknie. Niestety całość zepsuły buty, które były najwidoczniej za małe, bo pięty się w nich nie mieściły. 

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Królowa LetiziaKrólowa Letizia majstrowała coś przy twarzy? Zastanawia jeden szczegół

Letizia pojawiła się w modnym kostiumie. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie te buty

Tym razem królowa Letycja pokazała się w komplecie w kolorze fuksji. Składał się na niego pudełkowy płaszcz i spodnie cygaretki. Całość utrzymana była w bardzo kobiecym stylu lat 60. Uzupełnieniem stylizacji były sandałkami z obcasami typu kaczuszki i niewielkie kolczyki. Trzeba przyznać, że hiszpańska królowa prezentowała się naprawdę fenomenalnie, ale zaliczyła też modową wpadkę. Buty były za małe i pięty zbytnio z nich wystawały. 

Królowa LetycjaKrólowa Letycja Fot. Shutterstock/EN

Niestety, tym razem nie udało się uniknąć wpadki. 

królowa Letiziakrólowa Letizia Fot. Europa Press/ABACA

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Hiszpańska monarchinii, która dla wielu jest prawdziwą ikoną stylu i inspiracją, ostatnio została wzięta pod lupę przez ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej. Media rozpisywały się, że żona Filipa VI najprawdopodobniej korzysta z zabiegów upiększających. Porównywano zdjęcia twarzy Letizi i stwierdzono, że wstrzykuje sobie botoks. 

Nic nie zmieni jednak faktu, że wyczucia stylu i gracji trudno się nauczyć, a hiszpańskiej królowej przychodzi to z łatwością. Nawet w zbyt małych butach.  

księżniczka Eleonora, królowa LetiziaKsiężniczka Eleonora podkochuje się w koledze z klubu Lewego. Dał jej prezent

Więcej o: