Królowa Letizia zdecydowała się na medycynę estetyczną? Spójrzcie na jej uśmiech

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia królowej Letizii. Monarchini, jak zawsze, ma świetną stylizację. Jednak tym razem to nie jej strój zwrócił naszą uwagę.

Królowa Letizia uważana jest współczesną ikoną stylu i inspirację dla wielu kobiet. Nie chodzi tylko o kwestie jej stylizacji, ale także o to, w jaki sposób dba o wygląd. Tajemnica jej piękna tkwi, że od lat stosuje zbilansowaną dietę, opartą na wysokiej jakości składnikach. Zdrowe nawyki żywieniowe zdaniem dermatologów gwarantują poprawę jakości i wyglądu skóry. Czy oprócz tego monarchini korzysta również z medycyny estetycznej? Jej najnowsze zdjęcia dają do myślenia. 

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Królowa Letizia na nowych zdjęciach. Uwagę zwraca jej uśmiech. Czyżby coś poprawiała?

Królowa Letizia przez lata przeszła spektakularną metamorfozę. Zmienił się nie tylko jej styl ubierania, ale również wygląd. Z biegiem lat twarz monarchini stała się szczuplejsza, co uwydatniło jej linię szczęki i nadało rysom ostrzejszy wygląd. W 2008 roku ujawniono, że żona króla Filipa przeszła operację plastyczną nosa. Miało to jej pomóc w problemach z oddychaniem. 

W 2016 roku hiszpańska lekarka medycyny estetycznej wzięła pod lupę twarz królowej Letizii. Zdaniem specjalistki oprócz innego kształtu nosa rzekomo monarchini wstrzykuje sobie botoks. Ostro na te informacje zareagowała jej siostra. Telma Ortiz Rocasolano w rozmowie z "Vida y Estilo" powiedziała, że: "królowa całkowicie sprzeciwia się używaniu botoksu".

Z pewnością nigdy nie dowiemy się, czy rzeczywiście królowa Letizia jest zwolenniczką medycyny estetycznej. Jednak patrząc na jej nowe zdjęcie trudno nie odnieść wrażenia, że coś się zmieniło w jej twarzy, a dokładnie w okolicy ust. Jeden z kącików jakby delikatnie opadał. Sami zobaczcie zestawienia dwóch fotografii. Po lewej stronie jest kadr wykonany 13 grudnia 2022 roku.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia EAST NEWS (pobrane 14.12.2022)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.