Magda Gessler na archiwalnym zdjęciu sprzed 30 lat. Gdzie podziały się słynne loki? Nie tylko to się zmieniło

Magda Gessler kojarzy się fanom z burzą blond loków, ale nie zawsze tak wyglądała. Lara Gessler odkopała jej zdjęcie z lat 90. i ciężko ją poznać.

Magda Gessler od lat jest jedną z najsłynniejszych polskich restauratorek. Fani pokochali ją za niesamowite poczucie humoru, które prezentuje podczas kolejnych odcinków "Kuchennych rewolucji", a przy tym jest ciepłą osobą, która chętnie pomaga innym. Jej znakiem rozpoznawczym stała się burza loków, obok której ciężko przejść obojętnie. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. 

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Magda Gessler na archiwalnym zdjęciu 

Na Instagramowym profilu "Sentymenty" właśnie ukazało się zdjęcie Magdy Gessler z sesji do grudniowego wydania "Sukcesu" z 1992 roku. Restauratorka zajmowała się wówczas cukiernictwem pod Madrytem i posługiwała się panieńskim nazwiskiem Ikonowicz. Uwagę zwraca jej fryzura, która całkowicie różni się od tej, z jaką dziś kojarzy nam się celebrytka. Wówczas miała zdecydowanie delikatniejsze loki i brązowe włosy. To, co się nie zmieniło, to jej styl. Już lata temu ukochała sobie akcentowanie makijażu i mocną biżuterię. 

 

Artykuł, który zamieszczono w gazecie dotyczył jednego z kontrowersyjnych wypieków Magdy Gessler. Restauratorka wykonała trzymetrowe figury kochającej się pary. Ponoć kelner, który odbierał tort był w sporym szoku. 

Kelner, który otworzył drzwiczki, o mało nie zemdlał. Osobą, która hiszpańską socjetę wprawiła w zdziwienie (taki wielki) w zażenowanie (ten erotyzm) i zaskoczenie (to smakowało!) była Magda Ikonowicz - czytamy we wpisie.

Autorka wpisu pokusiła się o oznaczenie Magdy Gessler, jednak ta do tej pory nie zareagowała. Zdjęcie udostępniła na InstaStories jej córka Lara Gessler.  

Magda GesslerMagda Gessler Instagram @lara_gessler

Duża zmiana? 

Magda GesslerGessler zdradziła swój ulubiony świąteczny przepis. To może być wigilijny hit!

Więcej o: