Mariusz Pudzianowski mieszka w imponującej willi. W środku siłownia i sauna. Na zewnątrz prywatny park

Chociaż kariera Mariusza Pudzianowskiego w ostatnim czasie nieco zwolniła, utytułowany strongman cały czas jest aktywny w mediach społecznościowych. Dzięki temu mogliśmy podejrzeć, jak na co dzień mieszka słynny sportowiec i przedsiębiorca.

O Mariuszu Pudzianowskim głośno zrobiło się ok. 2000 roku, gdy zaczął osiągać coraz większe sukcesy na międzynarodowych zawodach strongmanów. Po mniej więcej dziesięciu latach wielokrotny mistrz świata stwierdził, że w tej dyscyplinie osiągnął już wszystko i rozpoczął treningi do MMA i KSW. Sport to jednak nie jedyne zajęcie Mariusza Pudzianowskiego, który rozwija biznesy w rodzinnym mieście.

Zobacz wideo Tak trenuje Mariusz Pudzianowski

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski urodził się w Białej Rawskiej, a z tym miejscem związany jest do dziś. Wiele lat temu kupił tu ogromną posiadłość i starannie zadbał o to, aby ochronić ją przed ciekawskimi fanami. Dom strongmana otoczony jest przepięknym, rozległym ogrodem, który obecnie przypomina już mały park. Znalazła się tu cała masa iglastych krzewów tworzących naturalny parkan. Dzięki temu praktycznie nie ma możliwości, aby zajrzeć do środka.

 
 

Pośrodku zieleni Mariusz Pudzianowski postawił drewnianą altanę, w której latem może schronić się przed upałami. Ogromny ogród uwielbiają też psy sportowca. Jak sam przyznał, jego owczarki niemieckie chętnie się tu bawią, a jednocześnie pilnują terenu przed nieproszonymi gośćmi.

 

Mariusz Pudzianowski zdecydowanie nie jest fanem przepychu, co widać we wnętrzach jego willi. Podłogi wyłożone są jasnym drewnem, a z tego samego materiału wykonany jest także solidny stół w jadalni, otoczony skórzanymi meblami.

 
 

Polski strongman zdecydowanie stawia na prostotę i praktyczne rozwiązania. Kuchnia w jego domu jest nieduża i wyposażona w podstawowe sprzęty. Tutaj również znajdziemy szafki z jasnego drewna, a na ścianach i podłodze łatwe do utrzymania w czystości kafelki.

 

W salonie znalazł się natomiast solidny, kamienny kominek, przy którym Mariusz Pudzianowski lubi się zrelaksować nie tylko w zimowe miesiące.

Mariusz PudzianowskiMariusz Pudzianowski instagram.com/@pudzianofficial

Zawodnik KSW cały czas zajmuje się podnoszeniem tężyzny fizycznej. Nic więc dziwnego, że pod jego dachem znalazło się miejsce także na znakomicie wyposażoną siłownię.

 

Po dobrze wykonanym treningu Mariuszowi Pudzianowskiemu należy się odpoczynek - a o odpowiednie miejsce do relaksu sportowiec również zadbał. Utytułowany strongman ma własną, bardzo pojemną saunę, gdzie często udaje się po całodziennej pracy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.