Agata Młynarska pokazała syna i synową. Tadeusz ma po niej uśmiech. "Tęsknota miesza się z radością"

Agata Młynarska jest ciepłą i rodzinną osobą, co udowodniła ostatnim wpisem na Facebooku. Dziennikarka zamieściła fotografię z synem i synową. Młynarska zjadła z najbliższymi tradycyjny obiad i znalazła wolną chwilę na wspólne wspominanie minionych lat.

Agata Młynarska ceni sobie życie prywatne i nieczęsto udostępnia w mediach społecznościowych kadry rodzinne. Tym razem musiała zrobić wyjątek, ponieważ zjadła uroczysty obiad z najbliższymi. Przyszedł do niej syn z żoną i umilili jej dzień. Na rodzinnym stole nie zabrakło tradycyjnych, polskich potraw. Dziennikarka wysnuła słodko-gorzkie refleksje, którymi podzieliła się z fanami na Facebooku. Padły piękne, ale poruszające słowa. 

Polecamy: Agata Młynarska nie dostała zaproszenia na galę 30-lecia Polsatu. Zwróciła się do prezesa stacji

Zobacz wideo Agata Młynarska opowiedziała o sytuacji na polskim lotnisku po swoim powrocie do kraju

Agata Młynarska wie, że "nie ma jak u mamy". Zaprosiła syna i synową na rodzinny obiad

Agata Młynarska długo czekała na ten moment, kiedy zsynchronizuje się jej grafik z wolnym czasem syna i synowej. W końcu się udało, więc dziennikarka była bardzo zadowolona z tego rodzinnego momentu. Zaprosiła syna i jego żonę na uroczysty obiad. Zjedli razem zupę ogórkową i mielone. Agata Młynarska nie kryła radości z tych pięknych chwil. Wrzuciła na Facebooka post, który opisała wzruszającymi słowami:

Tęsknota miesza się z radością i wdzięcznością. Przyjeżdżają i wnoszą sobą światło, ciepło, serdeczność, ważność i uśmiech. Wiem, że są szczęśliwi i robią wszystko, by życie udało im się na ich warunkach. Są pięknymi ludźmi. I przyszli jak zawsze bardzo głodni. Repertuar jest od lat ten sam - napisała i następnie dodała hasztagi: #ogórkowa #mielone #buraczki #kopytka #sałatkajarzynowa #kapustakiszona #ogorkikiszone a na deser #ciastodrożdżowe. Tadziu, Sylwio - jestem z was bardzo dumna! #mama #wdomunajlepiej #syn #synowa #obiadrodzinny.

Agata MłynarskaAgata Młynarska Instagram / Agata Młynarska screen

Przy okazji pokazała stół bogato zastawiony w najpyszniejsze polskie specjały, które synowi i synowej dziennikarki kojarzą się z rodzinnym domem.

Agata MłynarskaAgata Młynarska Facebook / Agata Młynarska screen

Więcej zdjęć z wyjątkowego obiadu z Agaty Młynarskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.