Gwiazda serialu "Nie z tego świata" nie żyje. Nicki Aycox miała 47 lat

Nicki Aycox nie żyje. Aktorka znana z takich produkcji jak "Nie z tego świata" oraz "Ally McBeal" zmagała się z chorobą.

Nicki Aycox zdobyła rozpoznawalność z licznych ról w horrorach i filmach grozy. Widzowie mogą ja kojarzyć z filmów "Smakosz 2", "Prześladowana 2" czy "Ktoś całkiem obcy". Aktorka przez ostatnie lata zmagała się z białaczką. O jej śmierci poinformowała rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Najwięksi aktorzy Złotej Ery Hollywood

Christopher Watts, Shanann WattsZamordował ciężarną żonę i córki. Dopiero w więzieniu wyznał, dlaczego to zrobił

Nicki Aycox nie żyje. Gwiazda serialu "Nie z tego świata" miała 47 lat

Na Facebooku szwagierki Nicki, Susan Raab Ceklosky, czytamy łamiąca serce wiadomość o śmierci aktorki:

Moja piękna, mądra, zdolna i kochająca szwagierka zmarła wczoraj u boku mojego brata Matta. Wiedli wspaniale życie w Kalifornii. Była wojowniczka. Wszyscy ją kochali - napisała Ceklosky.

Aycox zdążyła wystąpić w ponad 50 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Szczyt jej popularności przypadł na lata 90., kiedy to zagrała w takim serialach jak "Z Archiwum X", "Ally McBeal" czy "Trzecia planeta od słońca". W pamięci widzów zostanie zapamiętana dzięki postaci Meg Masters, w którą wcielała się w pierwszym i czwartym sezonie "Nie z tego świata". Jej ostatnim występem była rola w filmie z 2014 roku - "Czas zbrodni". W 2015 roku rozpoczęła również karierę muzyczną i wydała debiutancką płytę o nazwie "Red Velvet Room".

Oni odeszli w 2021 roku. Krawczyk, Połomska, DobaZnani Polacy, którzy odeszli w 2021. Kto zmarł w tym roku?

W ostatnich latach Aycox promowała zdrowe odżywianie i wegański styl życia. Aktorka regularnie udostępniała w mediach społecznościowych informacje o swojej walce z białaczką, którą zdiagnozowali u niej w 2020 roku. Niestety mimo determinacji nie udało jej się wygrać walki z chorobą. W chwili śmierci miała 47 lat.

Więcej o: